Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy 3 éves gyereknek való a mozi?

Egy 3 éves gyereknek való a mozi?

Figyelt kérdés
A nővére 5 éves, ő már felvetette, hogy szívesen elmenne moziba. És ő már végig is ülné a műsort. De vajon a 3 éves öccse hogy viselné? Való ilyen kicsiknek?

aug. 4. 15:58
1 2
 11/15 babyboom567 ***** válasza:
80%

Kérlek ne vidd a 3 évest!Rohadt drága egy mozijegy, valaki (pl én) évente kb. maximum 1x-2x engedheti meg magának ezt a "luxust".Ne szúrd el más "luxus" programját ilyesmivel.

Nekem is van gyerekem, és tudom,hogy nem oda való.

aug. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges. Egy hároméves normál esetben képtelen végigülni csendben egy teljes filmet. Mivel mások ia vannak a teremben, így illik viszonylag csendben ülni, nem zavarni mások szórakozását. Szóval én nem vinném.
aug. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Az 5 évest sem vinném. Nekik még max bábszinház való.
aug. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
71%

Mi nemrég megnéztük a Gru 4-et a 3, 4 és 7 évesnél. Elég jól bírták. Az Etele plázában van külön gyerekmozi rész, így oda mentünk, ne a felnőtteket zavarjuk.

Nálunk a 4 éves az izgága, de ő is elvolt. A 3 éves meg elég nyugis, szóval tőle nem tartottam. Illetve nagyon szeretik mindhárman a minyonokat, így sejtettem, hogy leköti őket a film. Így is lett. Nekünk jó élmény volt.

Te tudod milyen a gyereked, mennyire kötné le amit vetítenek, tud-e nyugiban ülni.

Ha esetleg megoldható, nincs messze, próbáljátok ki az Etele gyerekmozit. Kevésbé hangos, stb. Meg mindenki gyerekkel érkezik, nem olyan gáz, ha épp nem viselkedik tökéletesen. Ha meg végképp nem bírja, kimentek.

aug. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igazából gyerekeknek való animációs filmet néznénk meg, ami elsősorban inkább a gyerek nézőknek való, így nem valószínű, hogy a felnőtteket zavarnánk, max más gyerket. De lehet, hogy ők sem bírnák, na az szép lenne, a sok gyerek nyüzsögne csak... Annak valóban nem lenne sok értelme. Az Etele nincs közel, de megoldható, ha arról van szó. Majd meglátjuk, egyelőre inkább még jegeljük a témát.
aug. 5. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!