Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy 3 éves gyereknek való a mozi?

Egy 3 éves gyereknek való a mozi?

Figyelt kérdés
A nővére 5 éves, ő már felvetette, hogy szívesen elmenne moziba. És ő már végig is ülné a műsort. De vajon a 3 éves öccse hogy viselné? Való ilyen kicsiknek?

aug. 4. 15:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem, legyen külön program, amikor végre nem arról szól a nagylány programja, hogy ott is a kisöcsi van középpontban.
aug. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Egyetértek

Egyrészt 3 évest nen vinnék.

Másrészt csinálj vele külön programot.

aug. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
32%
Gyerekfüggő. Én a 10 évest is nagy szájhúzva vittem el, az elején nagyon úgy festett, hogy ki kell vele mennem, mert sírt
aug. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Gyerekfüggő. Van, amelyik végigüli és élvezi is, és van, amelyik lebontja közben a mozit. Ezt neked kell tudni. Próbaképpen nyomjál be nekik valami 90 perceset a Netflixen.

Itt szeretném elmesélni, hogy az Énekelj! 2. részének vetítésén volt szerencsém egy olyan gyerekhez, aki láthatóan még nem érett meg az élményre, de a szülei kitartóan ragaszkodtak a jelenléthez. Egy ponton az jutott eszükbe, hogy megpróbálják lefoglalni a csimotát az újonnan vásárolt játékfegyverrel, aki onnantól nem csak dumált és fejenpörgött, de pittyegett is azzal a szarral. Úgy egy óra vergődés után végre kivonultak a teremből 5 centi vastag popcornszőnyeget hagyva maguk után a padlón. Ezt sem értem, az én gyerekeim egyszer verték le a kukoricájukat, akkor is összeszedték amennyit bírtak belőle.

Tehát, otthon próbamozi, és ha nem üli végig nyálcsorgatva, akkor nagyon kérlek, hagyd otthon, és ne rontsd el más drága pénzen megvásárolt szórakozását!

aug. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
Nem,majd 1-2 év mulva viném a nagyot IS moziba.
aug. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Még az 5 évesnek is korai, hiaba viszik sokan.

Egy ekkora gyereknél még az a normális, ha KÉRDEZ film közben is, a megválaszolás meg mozi körülmények között necces. Nem az az érett gyerek, aki lefagy és végigbambulja.

aug. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ez ideális egy apa-lánya, anya-lánya programhoz, főleg így, hogy ő vetette fel. Vigyétek el mindenképp, de ne tesóm program legyen, hanem saját.
aug. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

Èn még nem voltam 3, mikor először vittek moziba. Emlèkeztem utólag a filmekre, de egy 5 èves nem tudta volna mellettem èlvezni a vetítèst. Kellett a szülői figyelem, hogy nyugiban maradjak.

Inkàbb külön vidd oʻket szerintem.

aug. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
aug. 4. 17:14
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
A harmadik szülinapja előtt 2 nappal vittük el a Bogyó és Babócára, azt szépen végig ülte, élvezte. Most 4 múlt, az új Grura nem mertem elvinni, szerintem félne
aug. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!