Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lego Duploval kb. hány éves...

Lego Duploval kb. hány éves korig játszanak a gyerekek?

Figyelt kérdés

Kislányom 5 éves és karácsonyra szeretne Duplot,érdemes még vennem vagy inkább sima Legot vegyek neki?

Duplok közül melyiket érdemes venni,amelyik nem olyan "babás"?


2010. nov. 1. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
4,5 éves a kislányom, még néha játszik a duplóval, de a 4. szülinapjára már apró darabos legót kért, és többet is játszik vele.
2010. nov. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

én most fedeztem fel, hogy összeépíthető a két LEGO, úgyhogy ha most még DUPLot veszel neki, tudja használni később is.

Az, hogy melyiket veszed, attól függ mivel szeret játszani.

2010. nov. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk annak idején volt ez is, az is, kevertük a kettőt, így sokáig játszottunk vele. De a kislányomnak már most normál legója van, két éves és nagyon szereti, így nem is szándékozom neki mást venni. Karácsonyra egy lovas farmos legót néztem ki neki. Én már nem vennék ötévesnek duplot úgy magamtól, de ha ez a szíve vágya, akkor azért meggondolnám.
2010. nov. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!