Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csinálsz, ha egy játékért...

Michael The Siren kérdése:

Mit csinálsz, ha egy játékért hisztizik a gyereked?

Figyelt kérdés
Elmagyarázod neki, hogy ezt most nem kapja meg? Nekem emlékszem, anyukám csinálta azt, hogy “Majd hanukára megkapod“ aztán másnap elfelejtettem :D A te gyerekeddel volt már olyasmi, hogy beígértd neki valamilyen ünnepre, és addigra nem felejtette el? Vagy esetleg gyűjtött már valamilyen játékra?

júl. 12. 20:35
 1/10 Menőcsajszi72 ***** válasza:
79%
Én gyűjtöttem mindig, és volt perselyem is LOL
júl. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem függ attól is, hány éves a gyerek. Nekem is volt, hogy szerettek volna egy játékot, akkor ha nem vettem meg, elmondtam, miért nem és megbeszéltük, mikor vagy mire kaphatja meg. Nem felejtették el. És volt, hogy gyűjtöttek valamire, igen.
júl. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Elmondom neki, hogy nem kapja meg, és kész. Egyrészt nagyobb alkalmakra jár neki ajándék, másrészt kiskorától, a maga szintjén próbálom rávezetni arra, hogy semmi szüksége arra, hogy ezeket halmozza, egy rossz szokás, viszont vannak, akik visszaélnek ezzel, és úgy teszik ki a játékokat, könyveket stb., hogy meg akard venni, illetve van, aki csak azért kedves, mert el akar adni valamit.


Még sosem bántam meg, ha nemet mondtam, azt már igen, amikor engedtem.

júl. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Anya siman elmondta hogy nincs erre penz es kesz.
júl. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Tényleg muszáj lepontozni a másikat akkor is, ha a kérdésre válaszol?
júl. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Ha nincs rendszer ebből hogy mindig szeretne valamit,akkor megkapja. Karácsony,szülinap,névnap is nyilván kap ajándékot :D
júl. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem olyan volt, hogy anya emlékezett, hogy valamit nagyon szerettem volna, de mire megkaptam, már nem érdekelt. De mivel amúgy nem volt sok pénzünk, nem hisztiztem semmiért. Talán egyszer volt, hogy egy boltban ezek között az 500ftos könyvek közt találtam valamit, amit szerettem volna, és azt mondta anya rá, hogy nincs annyi pénzünk, hogy megvegye nekem és be is tudjon vásárolni.
júl. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megy a zöld mindenkinek!! És igen 5ös, itt csak jó válasz van! Amúgy nekünk volt rá pénzünk csak Muterom nem akarta ilyen falloszságokra költeni mint pl. Barbiebaba amikor volt otthon vagy 200 :D
júl. 13. 00:01
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem arra neveltek, hisztivel nem érek el semmit, max, ha szépen kérem, esetleg megkaphatom. Nyilván nagyobb értékű dolgot, mindig ünnepekkor kaptunk ajándékként, ilyen filléres dolgokat időnként vettek pl. piacon, de amiről tudták, hogy értelme is van, tehát nem a 200-dik kacat, ami majd 3 percig lesz érdekes.
júl. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nevelési célzattal elmagyarázom neki, hogy most sajnos ezt nem, mert másért jöttünk, medencézéshez cuccokért és hogy az is milyen dràga dolog snyáéknak, játék most nem fér bele. Szegényem próbàlkozott még, hozta oda sorba a játékokat, hogy de akkor anya ezt, ez olcsó? Nemet mondtam, ismételtem magam. Hisztizett a Tesco közepén, durcáskodott. Apja kivitte, lenyugtatni, én fizettem, eljöttünk. 2 nappal ezelőtt kapott az apjától 1 nagy autót, ezért sem engedtem, egyébként, s nem akartam azt, hogy megint kapjom csak úgy, holott tele vagyunk járgányokkal itthon. Ma voltunk a mindenes boltban, kérdezte anya veszünk kisautót, mondtam nem, emlékszel, a medence. Elfogadta, hiszti nélkül, azt mondta, ja tényleg, jól van...Muszáj kitartani, mert amint megkapnak mindent,a fejünkre nőlnek.
júl. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!