Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idő volt a max, amit...

Mennyi idő volt a max, amit külön töltöttél (vagy töltenél) a 2-3 éves gyermekedtől?

Figyelt kérdés
Addig apa/nagyi felváltva vigyázna rá.
júl. 5. 18:13
A kérdező szavazást indított:
Néhány óra
1 nap
Néhány nap
Egy hét
Több mint egy hét
Akár egy hónap
53 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

3 napig kórházban voltam, kistesó született .

A nagy 3 éves volt, a mama és apa vigyázott rá.

Ez a leghosszabb, előtte csak órákra, vagy mondjuk reggeltől este 6,7ig voltam távol suli miatt.

júl. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem betegségről van szó, és nem kórházban kell lennem akkor max 1 nap amit külön töltenék tőle...
júl. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
Maximum pár óra
júl. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Egy hetet voltam kórházban. Addig az apja és a mama volt vele. Önszántamból 5 napot voltam távol tőle, mert elutaztunk külföldre az apjával. Addig a nagyszülőknél volt.
júl. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
3 éves volt mikor az egyetemet kezdtem, heti 1x 9-től 3-4ig volt az apjával. Ha nem suli vagy betegség, akkor semennyit. Addig nem is voltunk külön. 4,5 éves de még munkában is hiányzik, alig várom, hogy vele legyek. Éjszakát soha nem töltöttünk külön.
júl. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%
2 hetente 1 ejszakat alszik a nagyszuloknel, illetve hetente egyszer 3 orat van meg naluk, szoval ennyit.
júl. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
42%
2,5 éves, bölcsin kívül eddig max fél napot volt nélkülünk, nagyszülőkkel. Októberben műtenek, akkor egy éjszakát leszek bent. Kicsit aggódom, hogy fogja viselni, de a férjem úgyis megoldja.
júl. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
3 nap kórház mikor a tesója született.
júl. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%

7,5 hónaposan kórházba került a nagyobb gyerekem, intenzív osztályra. Akkor "aludt" először nélkülünk. 3 napot volt intenzíven, utána került osztályra, akkortól lehettem újra nonstop vele.

15 hónaposan már harmadjára feküdtünk bent, amikor én is lebetegedtem (mással), akkor leváltott az apja, én meg hazamentem pihenni.

3,5 éves volt amikor a testvére született.

Előtte háromszor voltam 2-2 napot kórházban.

A szüléskor neg 3 napot volt nélkülem.

Tudod mi az érdekes?

5 éves a kisebb és tudod kitől nem töltött még távol éjszakát?

Az APJÁTÓL.

Azt leszámítva amikor megszületett, meg egyszer egy hetes kórházat, de azóta semmit.

Tőlem meg rendszeresen 1-3 napokat, amikor az apai nagyihoz mennek, mivel engem nem tűr anyós.

júl. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%
Ennyi idősen a bátrabbja 1 hetet nyaralt apámmal, majd 1 hetet anyámmal. Közte persze szünettel. A kicsi nem volt bátor, ő már elmúlt 3 az első nyáron, mikor ott mertük hagyni.
júl. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!