Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért szeretnek engem a gyerekek?

Miért szeretnek engem a gyerekek?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy zavar, de bárhová megyek, az óvodás illetve kisiskolás gyerekek állandóan megszeretnek. 16 éves vagyok, nem nagyon találkoztam életem során kisgyerekekkel, de valahogy mégis „kötődnek” hozzám. Miért van ez?:))

júl. 2. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Jo az aurad

Kedvelnek mert jo a szemelyiseged kedves mosolygos vagy

júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem is nyugi 😄 jó a kisugárzásod, jó ember vagy, ennyi a titok 🥰
júl. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
örülj neki hogy kedvelnek.
júl. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem is szeretnek valamiért

Pedig engem hidegen hagynak, gyereket sem akarok

De valamiért a babák is mindig meredt szemekkel bámulnak, mosolyognak rám..

júl. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kamasz és fiatal felnőtt koromban én is érdekes voltam számukra. Szép vagy fiatal, még nem teljesen felnőtt de nem is gyerek, érdekesen öltözöl, magas vagy stb.

Ezen túl a személyiséged, hangod, akármi lehet számukra érdekes. Ők még nem láttak mindent, nekik minden felfedezni való.

A párom is mindig vonzza a gyerek szemeket mert nagyon magas és szakálla van. Bennem már csak a szemüveg az izgalmas.

júl. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én nagyon szeretem őket. gondolkodtam, hogy óvónő leszek, de rájöttem, hogy engem más érdekel… :))
júl. 3. 09:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!