Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rászólsz az utcán játszó...

Rászólsz az utcán játszó gyerekekre, hogy csendesebben legyenek, mert alszik a gyereked?

Figyelt kérdés
jún. 30. 21:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Ahogy a szomszédnak sem szólok, ha ugat a kutyája. A gyereknek meg kell tanulnia nem néma csendben aludni.
jún. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
Én szóltam egy gyereknek, mert torka szakadtából elkezdett a babakocsitól két méterre káromkodni, hát elküldött a búsba. Lehetett különben vagy 10 éves.
jún. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

Nem.

Ha ott játszanak akkor nem kell a közelükbe menned, ha zavar, hogy kiabálnak.

Ha még csak arra sétálsz el előttük, akkor meg duplán nem kell, hogy zavarjon.

Nem csak a tiéd az utca

Gondolom a te gyerekedre sem szól rá senki ha elkezd üvölteni a babakocsiban.

jún. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Nekem a gyerekeim nagyon sokat aludtak kint a babakocsiban az udvaron. Szűk utca rengeteg gyerek játszott sokszor az utcán kiabáltak stb egyszer nem szóltam rájuk és a gyerekek se a néma csendhez voltak szokva.
jún. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem, ha az utcán altatom, annak tudatában teszem, hogy nem körülöttünk forog a világ.
jún. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Te mit szólnál, ha átcsengetne a szomszéd, mikor hajnal 2-kor lila fejjel ordít a gyereked már fél órája...?
jún. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

A szituációban az én gyerekeimnek szólt a szomszéd, hogy csendesedjenek el.

Az ő gyereke bent aludt a házban.

Az enyémek biciklivel indultak el, és a nagyobb visszakiabált nekem még. Erre a szomszéd robogott oda hozzájuk, hogy csendesen, mert alszik a gyereke.

Engem ez totál meglepett, szóvá is tettem a férjemnek, hogy ez mi? Csak ő meg mondta, hogy hát jogos a kérés.

Szerintem nem.

jún. 30. 22:05
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Egyetlen egyszer szóltam rá más gyerekére közterületen, amikor az a gyerek egy felnőtt méretű gereblyével csapkodta az oszlopokat a parkoló autóktól centikre.
jún. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
18%

Hát.... Nekem többször kedvem lett volna hozzá, de végül nem tettem, csak magamban bosszankodtam, mert nem vagyok elég asszertív. Tavaly egész nyáron a balkonon altattam a gyerekemet kocsiban, mert jó idő volt, északi oldal, szóval kellemes hűs volt ott, és végre egy év után aludt egy huzamban 2-3 órát anélkül, hogy megállás nélkül tologatni kellett volna.

Mikor elkezdodott a suli, pont amikor a gyerekem aludt, elkezdtek suli után az alattunk lévő jatszoterre járni 11 éves forma gyerekek (ezt a játszóteret nem igen használja senki, van nem messze egy másik, visszhangzik is...), amivel meg nem lett volna gond, de megállás nélkül csapatostul visongtak, 7en egyszerre hintaztak a hintán, ami 1 személyre való, raakaszkodtak és visítottak egy órán keresztül minden áldott nap. A gyerekem meg persze folyton megébredt rájuk.

De nem szóltam, bár kedvem lett volna és itthon fortyogtam magamban inkább, a gyerekemet meg azóta a szobában altatom (pedig levegozhezne kint, amíg alszik)

jún. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%
9es, akkor gondolom azt se bánnád ha a te gyerekedre szól rá valaki ha üvölt.
tegnapelőtt 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!