Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy készüljünk a strandra?

Hogy készüljünk a strandra?

Figyelt kérdés

15 hós a kisfiúnk

Még nem voltunk strandon mióta megszületett.

Mivel készüljek? Hogy bírják az ilyen idős gyerekek?

Délután mennénk 2 órától.

Azt olvastam hogy termál vízbe nem szabad vinni.

Úszópelus,beleülős úszógumi amit tudom hogy be kell szerezni

Ezen kívül valami?


tegnapelőtt 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valami vízi játék (pl. kishajó, gumikacsa), törölköző, napkalap, 50-es naptej, napernyő, ennivaló, víz, ha már homokozóba viszed akkor homokozó játékok.
tegnapelőtt 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

"beleülős úszógumi amit tudom hogy be kell szerezni"

Nem kell. A legrosszabb a beülős, mivel alig érhet benne a vízhez.

A swimtrainer típusúak sokkal jobbak.

Kb. ennyi idősen voltunk a kisebbikkel először, imádta a vizet. A nagyobb meg majdnem 2 évesen is alig mert bemenni.

Egyébként napkalap, uv szűrős felső, 50 faktoros naptej, sok folyadék. Ha anyatejes, akkor napsátorban senki nem veszi észre, ha megszoptatod.

tegnapelőtt 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

ellenzős kissapka, naptej(sűrűn újrakenni) strandsátor hogy tudjon pihenni, ilyen alkalmakkor enyém kap gyümölcspürét és kekszet, azt könnyű szállítani, labda, egyéb játékok ha megunná a vizet, és ami a legfontosabb, vas idegrendszer:-D Legalábbis én mindig rettenetesen parázom a strandon.

Nekünk nagyon bevált a habszivacs szandál, nem lesz baja ha vizes lesz, nem csúszik benne a gyerek lába, tud felfedezni

tegnapelőtt 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ja igen,a naptej megvan!

A felső testére kenjem csak ?

Lehet hülyeség de van különbség kalap és napkalap közt? Sima H&M baba kalapunk van az megfelel?

tegnapelőtt 14:59
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Ha azt akarod, hogy a lába szarra égjen, akkor elég a felsőteste.


Van különbség. Az anyagok UV szűrő képessége más. Sima pamut napkalap vizesen kevésbé véd, mint a lycrából készített.

tegnapelőtt 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam vinni tusfürdőt is a gyereknek, tiszta törölközőt (a pancsolás utáni mellett), és 2 váltás tiszta ruhát, pelust. Mert a végén szeretem lemosni róla a medence vizét, megmosni a haját még a strandon, és átöltöztetni.

Meg attól függően, hogy hol szeretnéd altatni: babakocsi+párna+vékony takaró+szúnyogháló vagy játszó sátor ugyanezekkel. Nálunk az utóbbi nagyon bevált, tök jól alszik benne.

Természetesen hűtőtáskába kaja bekészítve, főleg gyümölcs és víz, meg amit szeret.

tegnapelőtt 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Altatni sehol,alvási után megyünk.

Pihenni a víz után

Párnát és plédet viszek.

tegnapelőtt 16:03
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
2kor biztosan nem mennék. 4 után inkább.
tegnapelőtt 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
28%

Uv szűrős felsőrészt vegyél. Az úszósapka is lehetőleg ilyen anyagból legyen, minél inkább védje a naptól a bőrét. Strandsátor sem árt, hogy ha nincs árnyék, el tudjatok bújni a nap elől. A hasalós úszógumi jobb, mint a beülős.

Bőven elég 4 után strandra menni

tegnapelőtt 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%

Az én kisfiam 16 hónapos. Imád strandolni. Amit mi mindig viszünk az a:


Naptej (mindenhová kenek neki amit nem fed ruha)


Uv szűrős napkalap, ami lelók a nyakára.


Vízi cipő, hogy a kövön is tudjon sétálni és ne égjen meg a talpa.


Eldobható úszópelus és arra egy kis fürdőgatya, hogy a víztöl ne a bokájáig lógjon a pelenka. Ha kimegyünk pihenni, leveszem őket. Az úszópelus kiszárad a napon, újra rátudom adni.


Egy fehér póló/vagy uv szűrős felső ha extrém magas a sugárzás, de ezeket is leveszem róla ha szárazon vagyunk, és kap száraz pólót.


A kedvenc könyvei amiket a pokrócon nézegethet, olvashatok neki, labda, vízi játékok, kisvödör.


Sok sok gyümölcs.


2 törülköző neki, néha jól esik neki ha bebugyolálom.

A másik törülköző meg a strand utáni fürdésnél kell.

Ugyanide tusfürdő.


1 kicsi Octenisept, csípésekre, kisebb sérülésekre.


Plusz egy kalap, ha a másik nagyon vizes lenne, de mennénk enni, sétálni. Ez már nem uv szűrős, sima H&M-es a miénk is.


És igen, a 2 nagyon rossz időpont. Nem tudom milyen messze laktok, de bőven elég egy ilyen picinek 4-től 7-ig.

4-kor talán az uv sugárzás sem olyan extrém és sokan akkor már hazafelé mennek.


Úszógumi nem biztos, hogy kell... legalábbis a mi strandunkon nem is emgedik a nagy medencékbe az úszógumikat, a kicsiben meg olyan gyerek tömeg szokott lenni, hogy csak akadály az úszógumi.

Nézz utána a strand szabályzatában vagy kérdezz rá olyanoknál akik már jártak ott, hogy érdemes/lehet-e úszógumit vinni.

tegnapelőtt 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!