Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Strandra készülünk a másfél...

Strandra készülünk a másfél éves gyerekkel. Ez egy egyszerű strand, fedett rész, árnyék nincs. Mivel készüljünk, mire érdemes figyelni?Fejére napkalap megy, van 50 faktoros fenyvedője, ezekkel meddig maradhat napon délelőtt? 1-2 óra?

Figyelt kérdés
jún. 28. 22:49
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
A kis fürdőganyajanak van pólója is szettben, azt is érdemes ráadni, vagy abban fázni fog ha kiszallunk a medencéből?
jún. 28. 22:51
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ciki, nem ciki, mi ilyenkor cipeljük a napernyőt is magunkkal, a gyereknek strandsátrat is viszünk.


Legyen nálatok egy pléd, amit le tudsz teríteni, kényelmesebb, mint a strandtörölközők.

Én egy fehér pólót is vinnék, amit ráadok esetleg a vízben, ha nagyon süt a nap (vagy, ha van strandoverál, akkor azt).

Úszópelus csak kakit tart bent, pisit nem, ezzel számolj (tehát otthon még ne az úszópelust add rá).

Ha kimentek a vízből, vedd le róla a pelenkát, vizes fürdőruhát.

Figyelj a folyadékbevitelre.

Déli melegben inkább csendespihenőzzetek árnyékban.

Vigyél kedvenc játékokat, ne csak olyat, amikkel a vízben tud játszani. Hanem akár könyveket, interaktív játékokat is.

jún. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Pop-up sátor a Decathlonból. Aranyat ér!
jún. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mennék egész napra ekkora gyerekkel.

Szerintem elég lenne, ha 3-4 körül mentek, és maradtok zárásig. Nagyon meleg van napközben, még árnyékban is.

jún. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%

Meg csak egyszer voltunk iden strandon, 14 honapos gyerekkel. Arnyek nem nagyon volt, napernyot es satrat vittunk, kellett. Mi reggel mentunk, 8-11 kozott, aznap pont brutal meleg volt mar reggel 8-kor is, igy jo volt.

Majd megyunk 1 hetre nyaralni, ott szerintem delelott es aztan delutan is kimegyunk majd, ha birja. De a ketto kozott inkabb nem, egy ekkora gyereknek megterhelo am azert egy egesz napos strand, bar oszinten szolva meg nekem is.

jún. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon jókat írtok. Igen, nem leszünk egész nap, déli alvásra itthon leszünk. Kb 2-3 órás strandolás lesz.
tegnapelőtt 06:53
 7/22 anonim ***** válasza:
13%
2-3 órára is MASSSZÍVAN TILOS gyereket oda vinni, ahol nincs árnyék!!!! Nagyon durva! Még nektek is! A 2-3 órába többszörösen belehal! Max 20 perc, és az is megviseli.
tegnapelőtt 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
66%

7, ú, akkor már legalább százszor temetnem kellett volna a gyerekeimet. Jó, hogy szólsz!

1 éves koruktól a mediterránra járunk velük nyaralni. Jellemzően 40 fok árnyékban (és mi a napon szoktunk) és még itt vannak. Sőt, hófehér bőrű létükre még meg se pirultak. Pedig pedig nem 20 percet voltunk kint, hanem egész nap és a többségét csak a napkalap árnyékában.

tegnapelőtt 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Kedves 7es. Milyen naptejet használtok a gyerekekre?
tegnapelőtt 07:25
 10/22 anonim ***** válasza:
48%

ÁRNYÉKBAN, 8-as!!! Nem úgy, hogy nincs árnyék!!! Hűgutát kell, leég, fényvédő krémmel is, mert az ő bőre sokkal érzékenyebb, mint a felnőtté!

[link]

[link]

[link]

tegnapelőtt 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!