Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen otthoni tevékenységeket...

Milyen otthoni tevékenységeket ajánlotok 13 hónapos kisgyereknek? Kislány

Figyelt kérdés

Házban lakunk, sajnos a nagy meleg miatt napközben nem lehet sétálni. Bent a házban pedig egész nnap kapaszkodik, hogy álljon fel, nyitja a szekrényajtókat, mindent szétszór, nem tudom összeszedni a játékait se, mert ha valaminél járok, ő is azzal kell játszodjon. Sajnos már kifogytam az ötletekből.

Pancsolást fél óráig szereti, utána mászik ki. Könyvnézés 10 percig köti le Televízió elé nem szeretném ültetni. Reggel korán/este szoktunk menni sétálni. Labdázni is szoktunk max 5 percig.


jún. 19. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindig "foglalkoztatni". Csináld, amit amúgy is csinálnál, ő meg ellesz melletted. Takaríts, főzz, menj boltba, stb. Mindent lassabban tudsz majd miatta, de emiatt ne idegeskedj. Ez tök normális. Ha éppen nem vagy fáradt, akkor lehet "játszani" is, de nem az a dolgod, hogy egész nap a játszótársa legyél.
jún. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szórakoztatni, hagyd találja fel magát
jún. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Enyem ma egy nagy kartondobozzal jatszott. Par napja meg egy citrommal.

Na szoval ennyire kell bonyolult dolgokra gondolni :D

14 honapos.

Egyebkent lehet az segitene, ha talan nem lenne annyi jateka es akkor a figyelme csak par valamire koncentralodna. Nekunk ez nagyon bevalt, 2 db konyv es 3 db jatek jatek van most jelenleg elol. De ugye ha talal valamit, pl mittudomen, a papucsomat, azzal is jatszik.

Van, amikor tobbet is kirakok, de ugy vettem eszre, hogy neki most ez mukodik a legjobban jelenleg. Ha tul sok a jatek, akkor mindent csak szetdobal es ide-oda kapkod koztuk, nem jatszik elmelyulten.

Es persze cserelgetem oket, kiveve az aktualis kedvencet, azt mindig kint hagyom, amig igenyli.


En a szekrenyeket lezartam

oszinten szolva, amerikai konyhas nappalink van, idegbajt is kapnek ha korlatlanul pakolaszna mindenhol. 1 db also szekrenyt hagytam neki, abban kotoraszhat.

jún. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!