Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Büntessem meg az 5 éves...

Büntessem meg az 5 éves fiamat, mert mutogatta a kukiját az oviban, vagy elég ha elmondom neki hogy nem szabad?

Figyelt kérdés
jún. 14. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Ne büntesd meg!
jún. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ne büntesd meg.
jún. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy a kuki a nadrágba való, nem mutogatjuk. A felnőttek is azért csukjak magukra a veceajtót, mert nem akarják, hogy masok lassák. Ráadásul a többi gyerek nem is kiváncsi a te kukidra. Inkább valami jó kis trükköt mutass nekik, például hogy milyen ügyesen bukfencezel.
jún. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Eddig miért büntetted, és milyen eredménnyel?
jún. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen sem. Inkább magyarázd el neki szépen hogy a kukacot nem mutogatjuk, a nadrágba való. Apa meg nagytesó sem mutogatja.
jún. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Magyarázd el, tiltsd meg, ha másképp nem megy, valahogy büntetsd meg, úgy csináld, ahogy ahogy bármi más esetben is tennéd, most attól mert rászólsz nem lesz semmi konfliktusa magában, ha erre gondolsz. Ha kialakul róla egy kép az oviban, hogy ő a kukimutogatós "gyógyós" abból már annál inkább, főleg ha esetleg bejön egy másik szülő beszélgetni vele.
jún. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom 9 éves.

Az egész pici korát belengte ez a mutogatás, és a kiváncsiság, és hogy mást kért hogy mutassa meg neki. Behívtak az oviba, úszásra, suliba is hogy baj van a kislánnyal mert annyira érdeklik a nemiségek, beszéljek vele, büntessem meg. Őszinte leszek, én ezt nem éltem meg olyan dolognak amiért meg kellene büntetnem.

Most elkezdett szőrösödni, és mondta nekem hogy a múltkor kérték hogy mutassa meg a micsodáját, és mondta nekem hogy:

"Sajnos ennek már vége, mert szőrös..." :D

Szóval eddig tartott.

Annyi hogy most mindenkitől kérdezgeti az osztályban hogy kinek szőrös..:)

júl. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez igazábol elég általános, es normalis ebben a korosztalyban. Kívancsiak. Nem büntetnem, de mivel az illem tényleg megkívanja, elmondanam neki hogy az oviban semmiképpen se.

(Nekünk volt egy kis barati társasagunk,ahol jatszottunk ilyesmit. Vannak emlékeim, es bizton állitom, semmiféle szexualis tartalma nem volt. Es egyikunk sem lett devians)

aug. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!