Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki kimatricázza a gyerekei...

Aki kimatricázza a gyerekei nevét az autóra, az miért tesz ilyet? Arra nem gondoltok, hogy ezzel bajba is sodorhatjátok őket?

Figyelt kérdés

jún. 6. 16:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én egy olyan autót vettem, amin már volt egy ilyen matrica, de nem vettem le, nem láttam jelentőségét. Aranyos matrica amúgy, persze más névvel. Ezek szerint jobb is ha ott hagyom, extra védelem gyanánt, félrevezetem a rosszakarókat!
jún. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%
Ezen már én is gondolkodtam. Semmi értelme nincs. Megvan a veszélyes, ráadásul a kutyát nem érdekli, hogy hívják a gyerekeket.
jún. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
74%

Nekünk nincs ilyen a kocsinkon, nem is tervezzük, de amúgy sokkal károsabb és veszélyesebb az, ha a közösségi médiában posztolsz a gyereidről (igen, ha csak ismerősök látják, akkor is!).

Mégis egy csomóan megteszik, és nem értik, nem is érdekli őket, ami ezzel a baj.

jún. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
6%

Jól van 5, azért ne dramazzunk ennyire..

A gyerekek nem hülyék, ha egy vadidegen odamenne pl a lányomhoz, hiába tudna részleteket a lányom akkor sem menne el vele sehova mivel nem ismeri, soha az életben nem látta a környezetében.

jún. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
8 , ez te vagy. Rengetegen masok meg nyilvanos fiokokra pakolnak ki mindent. Gondolom nem barlangban elsz es te is latod. Ha kis szalaekban is tortenik ITTHON emiatt gyerek bantalmazas, a pedofilok elvezik hogy a sok egybites szulo kirakja ahogy a gyereke csupaszon pancsol a kismedenceben a kertben. 2012 kornyeken a szomszed kislanyt egy ilyen abberalt elvitte. Egyedul jatszott az udvaron, szo nelkul beszallt az idegen autoba. Szerencsere hamar eszrevettek a szulok ez a beteg allat meg csak a szomszedos erdoig vitte itt. A gyerekkel a mai napig nem tudjuk mit tett mert teljesen sokkban kerult haza es mivel pici volt csak annyit tudtak kiszedni belole hogy "fogdosta". Ugyhogy az internet vilaga kedvez ezeknek a barmoknak, el se kell hagyniuk a lakast ezer meg ezer kepre raranthatjak amit a szulok onkent posztolnak a nagynyilvanossagnak.
jún. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

14, [link]

Szivesen.

Probald ki a gyerekeden egy olyan ismerosoddel akivel sose talalkozott. Hidd el sokkban leszel ;)

jún. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A legtöbb ilyen eset ismerettségi körben történik, pont azért, mert a gyerek megbízik az illetőben, na most ha valaki tudja a nevét, vajon mit fog gondolni a kicsi gyerek? Azt, hogy az egy vadidegen, vagy azt hogy az anya/apa barátja? Sokan nem tudnak gyerek fejjel gondolkozni itt. És igen, bármikor megtörténhet a baj sajnos.
jún. 11. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

Rémálmokat szövögető #5!

Hány éves gyerekről szól a meséd?

Ha kicsi, akkor nem értem, mit ácsorog egyedül egy -lakásától távoli- szupermarketben?

Aki már olyan korú, hogy egyedül is el lehet küldeni a boltba, az nem áll le beszélgetni mindenféle idegennel a tegnapi epres sütiről.

Ha esetleg mégis, akkor a kedves mama nevelte hibásan.

Aztán itt van ez a "mosdókagyló a fürdőben van, az ajtó mögött"

Hogy ez mekkora trükkös szöveg?!

Ugyan mutass már olyan lakást ahol a mosdókagyló nyitott térben -mondjuk a nappaliban, vagy az előszoba közepén- található.

Szóval egy érzelemvadász, viszont meglehetősen ostoba példabeszédet adtál elő.


De hogy a kérdezőnek is válaszoljak:

Nincs attól semmi veszélyesebb dolog a világon, mint a hátsó szélvédőre kitenni egy "Dodóka" feliratot. 🤪

jún. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!