Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki kimatricázza a gyerekei...

Aki kimatricázza a gyerekei nevét az autóra, az miért tesz ilyet? Arra nem gondoltok, hogy ezzel bajba is sodorhatjátok őket?

Figyelt kérdés

jún. 6. 16:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%
Mégis milyen bajba?
jún. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom arra gondol a kérdező, hogy valaki kifigyeli és a gyermeket leszólitva tudja a nevét akár a többi családtag nevét is, így elrabolja vagy bántja stb a gyereket.
jún. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%
Nem, nem megy el a gyerekem senkivel, aki tudja a nevèt… amúgy pedig egy kisvárosban lakunk, és majdnem mindenki tudja mindenki nevét..
jún. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%
Kezeltesd a paranoiádat.
jún. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%

"Anya, ma a szupermarketben az újságok mellett álltam, amikor valaki odalépett hozzám. Hogy ne legyek udvariatlan, válaszoltam neki.

Sok gondolat futott át a fejemen, hogy honnan ismerhet engem ez az idegen.

De ő nagyon sok mindent tudott rólam, többek között azt is, hogy tegnap epres süteményt ettem tejszínhabbal.

Anyu, akkor már tudtam, hogy biztos ismerős lehet.

Az út haza kicsit messze van, ezért az illető

felajánlotta, hogy elvisz engem. Megkérdeztem, tudja, hogy hol lakom? Biztos akartam lenni benne, hogy egy barátod az. Aztán az illető részletesen mesélt az otthonunkról, ekkor világossá vált számomra, hogy ez az ember már járt nálunk korábban.

Tudta, hogy az ágyam az ablak alatt van, és hogy a szobámat a kedvenc színemre festetted át.

Hogy a fürdőszoba a szomszéd helyiségben van, és a mosdókagyló közvetlenül az ajtó mögött van.

Így hát beszálltam.

De végül nem érkeztem haza, anya.

Mert egy vadidegen volt. Aki követi a történeteidet a Facebookon, Instagramon. Ahol mindent cenzúrázatlanul megosztasz, megmutatod az arcomat, megemlíted a nevemet, és újra és újra elmeséled a napomat. Feltárva az életemet a-tól z-ig.

Nem vagyok idegen ezeknek az embereknek. Volt idő, amikor mindig velem voltál, de ahogy növök, már egyedül is találkoznak velem. A te védelmed nélkül, a biztonságod nélkül.

Mindent, amit megmutatsz rólam, büszkeségből teszed. Végtelenül büszke vagy rám, és ezt a szeretetet szeretnéd megosztani az egész világgal, de a végén ez a legértékesebb dolog lesz az, amit elveszíthetsz, engem..."

jún. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 grafno ***** válasza:
68%
Milyen bajba sodorhat egy autouvegen elhelyezett név valakit? Másnál a postaládan is fenn van a név. Baj akkor van amikor az 5eves gyereket szülő nélkül leegedik a vizpartra, mint tegnap.
jún. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%
Bugyuta mese, utolsó.
jún. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon bugyuta mese, mert vadidegen nem követ facebookon, csak a barátaink, csaladtagok és jó ismerőseink. Nem ész nélkül kell használni az internetet. Játszótéren több infót kifecsegnek kb az anyukák. Nem kell paranoiásnak nevelni a gyereket, higy jön érte a zsákos ember. Faluban pl mindenki tudja a gyerek nevét, meg hogy hova jár stb, mert úton utfelenbeszelgetnek vele az ide valósiak, meg velünk is. Arra kell megtanirani, hogy te mindenről szólsz neki előre, vagy mittudomen egy titkos szót ki találni és azt megkerdezni, hogy tudja-e az "idegen", de birkanak nem kell lenni.
jún. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
Fogalmam sincs miért matricazzak ki az autóra. Lehet nem sodor senkit bajba. De én akkor se látom az értelmét.
jún. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%

9


Tetszik neki. Ennyi az oka. Nem kell mindenbe valami extrát bele látni

jún. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!