Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a legaranyosabb (legviccese...

Mi a legaranyosabb (legviccesebb) dolog amit mondott a gyereketek és szakadtatok a röhögéstől?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 21:49
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%

19:53, hasonló nálunk is volt!


Az ovikapuban váltottunk még pár szót a 4 éves lányom marátnőjének anyukájával. Mindkét lányka ott volt mellettünk, egyszer a lányom jó hangosan:


- "Anya, eljöhetnek hozzánk Noémiék? Tudom, hogy kupi van, de kitakarítunk előtte!"


Nem kicsit volt égés :-)))) Amúgy onnan ered, hogy csak azzal tudom rávenni, hogy kicsit segítsen elpakolni, hogy azt mondom, ha rend van, elhívhatja a barátnőjét.

2010. nov. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
77%

Eszembe jutott egy történet, bár nem velünk esett meg. Egy ismerősőm mesélte, hogy barátjáék 'szabadelvű'nevelés mellett döntöttek, bátran meztelenkedtek otthon a gyerek előtt. Egy nap a három-négy éves kislány a lépcsőházban a lift előtt kérdezte a szomszéd kisfiút:

Neked mekkora a kukid, mert képzeljétek az apáé ekkora hatalmas. És mutatta a kezével a méretet.

2010. nov. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
100%

Azt az én lányom is mondta kb 3 évesen, hogy anya, ha nagy leszek, ugye nekem is olyan hatalmas cicim lesz, mint neked?


Már akkor is 75B volt a méretem :-))

2010. nov. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
100%

3 éves fiamat altattam, persze fáradtabb voltam, mint ő. Becsuktam a szemem, mintha aludnék, és tényleg kezdtem már kómába esni, mire megszólal:

- Anya, szemedet kinyitóóód?

- Igen, de nehéz...

- Az élet?

2010. nov. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
100%

Kis fiam szobatisztasagra tanitom. Ha bepisilt mindig megkerdezem: Hova kell pisilni?

Erre o: A WC-be!

Rajzoltunk kisfiam osszefirkalta az asztalt a papir helyett oda rajzolt. Mergesen megkerdezem tole: Hova kell rajzolni?

Erre o: A WC-be!

:-)

2010. nov. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:
Egyik édesebb mint a másik.
2010. nov. 6. 19:11
 47/51 anonim ***** válasza:
58%

Ezt nem mondták, ez történt, de én egyszerűen szakadtam a röhögéstől.


Három gyerekem: Hella, Mürené, és Nikho (görög-magyar félvérek), most így sorban: 6, 4 és 4.


Most éppen fél órája voltunk kint a töltésen szánkózni, és a két személyes bobunkkal akartak hárman lecsúszni.

Nem voltak képesek megérteni, hogy ebből baj lesz, meg hogy lehet, várniuk kéne, de meg se hallották.

Úgy láttam, nem tehetek semmit, ezért hagytam, had menjenek, majd megértik.

De a lejtő aljánál van egy kis út, ami nagyon rázkódik. Csúsznak mint az atombomba, de annál az útnál akkorát ugranak, hogy Nikho úgy kirepült, hogy jóformán fél méterrel arrébb esett, de úgy, hogy lendületből elkezdett tovább pörögni úgy, hogy le se bírt állni.

Volt egy fél éve egy kis autóbalesetünk, hogy csak ő meg én voltunk a kocsiban, és befordultunk egy árokba, és azóta Nikho retteg attól, ha valahonnan pörög le és nem bír megállni, ezért reflexből belekapaszkodott a bob karfájába, és felborította. Hella hál' istennek kiröpült, de Mürené benne maradt és csúszott tovább egy kis pörgés után. Komolyan mondom, úgy ment mint egy meteor, nagyobb volt a lendülete, mint amikor elindultak.

De a töltés alja tele van bokorral, ő pedig látszott rajta, úgy bele fog hajtani, mint a fene, ezért már ő is, a másik kettő is, meg én is sikítoztunk, de akkor a szomszéd lejtőről csúszó is lefordult a 'pajzsáról' (az olyan kis műanyag csúszóeszköz), és drága Mürené reflexből fölkapja, és amikor csúszna bele a bokorba, maga elé tartja, és így csak deréktől csúszik bele a bokorba, de úgy nagyon.

Hella meg Nikho szakadtak a röhögéstől (persze én is, meg a feleségem is), rohantunk le kiműteni a gyereket a bokorból, de komolyan mondom, ő egyszerűen fulladozott a nevetéstől. Vörös volt a feje, alig kapott levegőt...

Talán már lenyugodtam volna, de a feleségem a domb tetején teljesen magán kívül volt, a kamerát már a földre ejtette, úgy szenvedett, mire fölértünk, hogy...

Na szóval, ha az a kamera nem esett volna le a földre, akkor most föl tudnám rakni ide, de így nem nagyon lenne élvezetes. Mindenesetre nem volt semmi ez az egész!


Onnantól kezdve mindhárman angyalok voltak a szánkónál!


:):):):):)

2010. dec. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
100%

Ma tortent ez a multasagos tortenet velem.

2 eves kisfiam epp csokit majszolt. Odamentem hozza es megkerdeztem: -Anyunak is adsz egy harapast?

Erre o kozelebb jott es ovatosan beleharapott az arcomba:-)))

2010. dec. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

De aranyos!!!

(utolsó előtti vagyok)

2010. dec. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
100%

12 vagyok, még nincs gyerekem, de a 4 éves öcsémmel történtek ilyenek. Pl.: Mondom: Mutasd meg, hol van az agyad! erre elkezdi nyomkodni a kézfejét, és mondja: Itt!!!

-és a törzsed?- megfogja a bokáját...

-itt!

2012. máj. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!