Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a legaranyosabb (legviccese...

Mi a legaranyosabb (legviccesebb) dolog amit mondott a gyereketek és szakadtatok a röhögéstől?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 21:49
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
100%

Egy néni sétáltatta a kutyáját, 2 éves lányom:

Anya, nekem is kell zsinórkutya!

2010. nov. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
100%

16 hósan:

- Kicsim, ne csak a töpörtyűt egyed, kenyér is jár hozzá!

mire ő rámnéz egy pillanatra elgondolkodva, aztán egy falatkát felcsippentve és a tányér szélén sétáltatva: - Ta-pa! Ta-pa!...


18 hósan:

- Mi van a kezedben kicsim? Szösz-mösz?

- Nem. Kosz-mosz!


szintén 18 hósan: nézegeti az öccsét miközben az éppen szopizik, félhangosan mormog:

- Iszik. Tejet iszik. Botika... hmmm... tejet iszik Botika. BOCIKA!


20 hónaposan, a nagyijával csinálta meg először (aztán többször hasonlóképp velük is, csak más tárgyakkal, változatos kontextusokban...)

- Mamika, mamika, gyeje! Csöjög tejefonod!

/anyám kicaplat az előszobába, a csajszi a sarkában liheg. Anyám belekotor a táskájába, nézi a mobilját/

-Dehát nem is hívott senki!

- HAHA! Becsapódtál!


21 hósan:

Éppen tisztába tettem az öccsét, és hogy eltereljem a fregolira mászás remek ötletéről, kérdezgetni kezdtem, hogy hol laksz, hogy hívnak, apát, anyát (mindenre teljesen jó választ adott), tesódat...?

- Botibaba! Józsaszín Botika!

- Micsoda? Rózsaszín?

- IGEN!

- Hm. Nem inkább Bene Boti?

- NEM! Józsaszínű Boti!

- Biztos vagy benne?

- Anyucika, belül mindenki józsaszín! Nem tudtad?

/itt majdnem fennhangon röhögtem, de sikerült kitartanom/

- Ez igaz, de ezek szerint te is rózsaszín vagy belül, mégse így hívnak, hanem xy-nak.

- Igen, de ő belül nagyonsokkal józsaszínűbb, sokszor síj és látni belül hogy nagyon! Én keveset síjok és csak kicsit vagyok józsaszín, mejt nem látod!


24 hósan:

/anyámmal alkudoznak a cumi használatáról/

- Olyan csúf vagy vele, hogy nem is nézek rád! Inkább vedd ki!

- Nem. Menjél ki a konyhába mama és ne nézz! Nem viccelek!

2010. nov. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
100%

Szoba közepén állva keresi a cumiját:

Szerintem hová tettem?

2010. nov. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
100%

A legutóbbi, a férjemmel összeszólalkoztunk a kocsiban, erre ő beállt egy parkolóba, kiugrott a kocsiból, hogy akkor ő busszal megy haza. Én átültem, a buszmegállóban utolértük, ő beszállt az anyósülésre. A kisfiam kérdezte tőle, hogy miért szállt ki? Férjem mondta, hogy busszal akartam hazamenni. Erre a fiam:

Na és mi történt apa? Nem jött a busz?

2010. nov. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
100%

Még nem volt csak 22 hónapos körül. Nem szoktunk előtte káromkodni, de néha kicsúszik.

Sétáltunk az utcán, elbambult és elesett a homokon. Csupa homok lett a ruhája, a kis keze. Felállt, összehúzott szemöldökkel végignéz magán és megszólal:

- Basszus!! De elestem!!

2010. nov. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
100%

Most múlt két éves a lányom. Autóval mentünk, hirtelen kellett fékeznem, megszólalt hátul: Jaaaj, asztapaszta!


Kedvencem, mikor énekli: Bóbita táncolik, kömbe angyalik...

2010. nov. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jóóóóóóóók ezek a dumák :) Már könnyesre röhögtem magam :D :D


Tegnap esti szösszenet, pizsire öltözés közben.4 éves kisfiam elmélkedik hangosan, közben megáll a keze öltözés alatt:

"Anya, te lány vagy? Vagy már néni vagy? Jaaaa, nem te, nő vagy"- és folytatja az öltözést.

Vigyorogtam utána mint a vadalma :) :)

2010. nov. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
100%
2 éves kislányom leszedte a zsírkrétáról a papírt, majd közölte velünk: - pucér a zsírkréta, úgy látom....
2010. nov. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
100%
10 hónapos volt a fiam (most 14 hós lesz pár napon belül), mikor keresztrejtvényt fejtettem, az apja játszott vele és odaszóltam az apjának: "Te, mi az? Sirályféle vizimadár, 4 betű." Mire a kissrác életében először első szóként: "Cica"
2010. nov. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiam nagyon szereti a májkrémes kenyeret.Mondogattuk neki, hogy annyit eszik belőle, hogy a fülén jön ki.

Egyszer séta közben piszkálja a fülét.Kérdezem tőle, hogy mi a baj viszket?

-Nem, anya, csak a májkrémet szedem ki belőle!!!

Beletelt pár percbe mire rájöttem, miért mondja...

:)

2010. nov. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!