Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a legaranyosabb (legviccese...

Mi a legaranyosabb (legviccesebb) dolog amit mondott a gyereketek és szakadtatok a röhögéstől?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 21:49
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
85%

Mama: Kisfiam ne menj ki az udvarra, mert tiszta habarica (sár) minden

Kisfiam: mama én nem ismerem csak Barta Icát és Győrfi Icát, Habar Icát nem.

2010. nov. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom még nem beszél, de egy áruházban hallottam egy nagyon aranyosat. Épp a műszaki osztályon nézelődtem, amikor egy kislány rámutat egy mosógépre: "Nézd, anyu, szennyestartó!" Hát szakadtunk a nevetéstől az anyukája meg én is.
2010. nov. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
100%
Niki lányon 2 és fél éves.A nyáron lakodalomba készültünk azokban a napokban próbáltam neki megtanitani a Süss fel nap...c.dalt.Nála ez a következőképpen hangzik:Süss fel nap,fényes nap,kertek alatt lakodalom van a mi ucccccááááánkba,idehallik a ludaim megfagynak.:)))
2010. nov. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
100%
A fiam meg nem beszel, csak nehany szot mond, a kedvence a kapd be :) Na ezt a legvaratlanabb pillanatokban szurja be a baba, illetve a felnott beszelgetesekbe. (Eves kozben mondtam neki, hogy hammm kapd be...hat nem megtanulta :)
2010. nov. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
100%

Kislányunkba elég erőteljesen belesulykoltuk, hogy a járdán szabad csak menni, mert az úton az autók közlekednek. Nagyon szépen szót is fogad. Minap sétáltunk, apja és papája előrébb, mi hárman (mama is) hátrébb. Apja a kereszteződésnél át akart menni a másik oldalra (falu egyébként, szóval keskenyebbek az utcák) és ehhez már le is lépett az útra. Erre a lányunk a kétévesek fontosságtudatával kiabált neki:

- Apa! Út! Te-te! (ezt olyankor mondjuk, amikor vmi rosszaságot csinál)

Nem beszél még sokat, úgyhogy szakadtunk a nevetéstől...:)

2010. nov. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
100%

2 éves kislányom az orvosnál (teli volt a váróterem) jó hangosan megszólalt miközben puszilgattam:

-anya, rádférne egy tictac mert büdös szád!

Előtte természetesen a Shrek-et nézte.

2010. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
100%

A kicsi nálunk nem akart elkezdeni beszélni, már két éves is elmúlt, de az anya, apa-n kívül nem mondott semmit. illetve valami érthetetlen halandzsát, ha kérdeztük, ami még csak nem is hasonlított a magyarra. Egy nap a 4 éves, halgatta, figyelt, aztán felkiáltott:

'Anya, rájöttem a Zalán horvátul beszél.'

És amikor elkezdett végre beszélni, azt mondta:

'Figyeld, már nem is beszél horvátul. Na mit szólsz?'

2010. nov. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
100%

Öcsém kábé 4-5 éves lehetett, és - mint mindenkinek ilyen korban- az oviban volt egy jó nagy szerelme.


Egyszer jön haza az oviból, hazaérnek anyával, nagyon komolyan odaáll anya elé, és a szemébe nézve megmondja az igazságot:


- Anya, innentől kezdve nem te leszel a feleségem, hanem a Bianka.


Most ezzel szoktam őt cikizni (most 10 éves), és mindig letagadja az egészet.

2010. nov. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
100%

Három éves leánykánk:

-Majd ha nagy leszek, én is apa felesége leszek!

-kötélhártya gyulladásom van. (kötőhártya)

2010. nov. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
100%

4 éves lánykám az óvodai családlátogatás alkalmával:

-anya, ilyen tiszta még sose volt a lakás....

2010. nov. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!