Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyereknapra viszem a kis...

Gyereknapra viszem a kis húgom, szeptemberbe lesz 3 éves. Mindent hagyhattok már neki? Lovaglás ugrálóvár körhinta arcfestés ilyenekre gondolok... Vagy korai lenne?

Figyelt kérdés

máj. 29. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek mind beleférnek, de a legtöbb helyen szólnak, ha akár magasság, akár kor miatt nem vehet részt valamin. Nekem legalábbis ez a tapasztalatom.
máj. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik neki beleférhet. Van pár gyerek aki fél a hangos rendezvényeken ugrálóváron. Ha futja rá a kereted és nincs előírás nyugodtan.
máj. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Lovaglás az szerintem offos egy 2,5 évesnek. Nem is hiszem hogy engedik. Körhintara szerintem mehet arra amelyik ilyen lassabb fajta és különböző járművekbe lehet ülni. De sok helyen kísérővel mehet csak fel úgyis. :)


Arcfestés ha engedi, ugrálóvár ilyenek mehetnek. :)

máj. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek jók. Lovaglás, ha póni van mehet. Nagyobb lóra szerintem nem is engednék. A fiam 2,5 évesen kipróbálta a pónit, persze mellette voltam. Tetszett neki.
máj. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a szülőktől kell megkérdezni
máj. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugrálóvárban a nagyobbak fellökhetik, a körhintától félhet, arcfestés mehet, ha engedi, a lovaglás is.
máj. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!