Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fogtündér milyen ajándékot...

Fogtündér milyen ajándékot szokott hozni a gyerekeiteknek?

Figyelt kérdés

Akiknek esetleg pézt hogy megírná az összeget is?

Vagy ha ajándékot akkor milyen összegben?



máj. 25. 08:06
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontozza le a válaszokat mert ebben a kérdésben nincs rossz válasz, szóval nem én voltam. Köszönöm szépen mindenkinek.
máj. 25. 21:03
 22/24 anonim ***** válasza:

Első alkalommal mindketten egy-egy fog gyüjtő dobozkát kaptak és egy-egy kisebb legót.

A lányom utána vagy valami hajbavalót vagy legó figurát vagy ékszert kapott.

A kisfiam szintén legó figurát vagy hotwheels autót vagy fociskártyát kapott.

Amúgy a válaszolónak aki említette a mensitündért: Amikor először megjött a lányunknak elvittem vásárolni. Kapott X összeget, abból azt vett amit csak szeretett volna.

máj. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
37%

22!


Nem rosszból írom,ne értsd félre! De ennyi erővel a fiad első magömlését is megünnepelhettétek volna. Mert ahogy a lányod nővé vált, a fiad férfivá! Vagy az nem számít?

máj. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

A nagy előtte mondta mindig, hogy mit szeretne, ha majd kiesik a foga. Az durva volt.

A kicsi szerencsére csak annyit mondott, hogy neki teljesen mindegy mit hoz. Vettem gyorsan pár apróságot, hogy ha hirtelen jönnie kell a fogtündérnek, akkor legyen itthon ajándék.

Kapott egyszer nyalókat, egyszer egy mini plüss kulcstartót, fürdőbombát, fürdősót, egyszer egy kisebb játékot, egy fürdővízszínező pezsgőtablettát. Nálunk a papucsába tesszük a fogat, ami az ágya előtt van. Onnan könnyebben kiveszi a fogtündér, mint a párna alól... :-)))

máj. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!