Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fogtündér milyen ajándékot...

Fogtündér milyen ajándékot szokott hozni a gyerekeiteknek?

Figyelt kérdés

Akiknek esetleg pézt hogy megírná az összeget is?

Vagy ha ajándékot akkor milyen összegben?



máj. 25. 08:06
1 2 3
 11/24 Derjaderja ***** válasza:
84%
1000 Ft plusz valami kis apró édesseg/figura
máj. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
71%
A lányom az első fogáért kapott ajándékot, egy kis naplót színes zselés tollakkal. Éppen ügyeletes voltam a kórházban, az apja vele otthon, az egyetlen ugrasztható rokon az akkor még gyermektelen 20 éves öcsém volt. Irány a teszkó, mondtam neki, keressen bármi csajosat :)
máj. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
79%

Miert vannak lepontozva a valaszok?😂😂😂


Rossz valasz ha valaki penzt ad mondjuk?

Egy ilyen kerdesnel, hogy letezik rossz valasz? 😂😂


Barmok 😆

máj. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk semmit, nekem se hozott! Miért kell mindenért agyonajándékozni a gyereket? Esküszöm, most már csak az hiányozna, lányoknál kitalálják, hogy jön a mensitündér, aztán majd ajándékozgassak minden hónapban?
máj. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
17%
14, még jó, hogy az életben nem lesz gyereked.
máj. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
38%
Mondom én se kaptam mindenért ajándékot, mint ahogy a legtöbbünk sem, ilyen dolgokért! Én is meglepem a gyerekem, de nem ilyen fogtündéres marhaságokkal tömöm a fejét!
máj. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
80%
Jaja .. Milyen szörnyű is mikor egy kis gyerek nem a realitás világában el mint a megkeseredett szülei, hanem valami fantáziadús, varázslatos világban is egy kicsit..
máj. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Derjaderja ***** válasza:
55%
16. De mért, mi a baj ezzel amúgy? Azonkívül, hogy nem könnyű kilopni a feje alatti párna alól a fogat 😁
máj. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
40%

"Milyen szörnyű is mikor egy kisgyerek nem a realitás világában él, mint a megkeseredett szülei, hanem valami fantáziadús, varázslatos világban is egy kicsit."

Az én gyerekem hidd el fantáziadús világban él, csak nem a fogtündér által. Pl. mikor meghalt az édesapja, csakhogy érezd van fantáziája, kérdezte a búcsúztató után: "Apa hogy fért bele az urnába?" Ugye, mivel az kicsi, a Hófehérkében meg koporsó volt. Mire azt mondtam neki, az angyalok belevarázsolták és most már fentről vigyáz ránk. Mire a még akkor 5 éves gyerekem logikusan: "Akkor szólj az angyaloknak, varázsolják vissza élővé!"

máj. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

13, az sem tetszik amit én írtam, hogy először kapott pénzt három alkalommal, utána mar nem, mert megtudta, hogy nincs fogtunder, és bedobja a kukába a fogát

Én csak nevetek ezeken az embereken.

máj. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!