Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen gyerekülésetek van...

Milyen gyerekülésetek van 9-36-os kategóriában? Most készülünk venni, és kíváncsiskodok.

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 21:25
 1/6 A kérdező kommentje:
mennyi volt. 5 pontos öve van, vagy az autó biztonsági övével köthető bele a gyerkőc?
2010. okt. 27. 21:26
 2/6 anonim ***** válasza:
Top rider, 5 pontos öve van, de 15 kg felett már ki lehet venni belőle, és az autó biztonsági öve elég. 13000-ért vettem, de nem ajánlom ha sokat autóztok, mert hiába van beszorítva az övvel a gyerek, akkor is kifordul a feje az ülésből, ha elalszik:(
2010. okt. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szia!!én is most készülök venni,már nézelődöm,és nagyjából tudom milyen lenne a legjobb,felvázolom,hátha segít:9-36kg,dönthető fej-,és háttámla(HOGY TUDJON BENNE ALUDNI HOSSZABB Utaknál),szűkítő,természetesen a mostani biztonsági előírásoknak megfelelő.én ezeket újan néztem,30ezernl kezdődnek.
2010. okt. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Graco SnugRide
2010. okt. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A NANIA legolcsóbb ülését, amit a Brendonban lehet kapni 15-16E FT-ért, semmi esetre se vedd meg! Nekünk eltört az oldalsó fejtartó, nikecellből van. Pedig nem is használtuk sokat,kb 10-15ször ült benne a fiam.Tipikus "olcsó húsnak híg a leve" eset:(
2010. okt. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lányomnak 9-25kg-os van: Giraffe Club. Kényelmes, állítható fekvőbe. Azt nem tudom, h mennyire lehet biztonságos(remélem sosem derül ki!), mi ajándékba kaptuk. Egy dolgot nem szeretek benne, hogy a csatt állandóan elfordul az övön és így megcsavarodik.

Mi most vettünk új ülést az 1 éves fiamnak. Ami biztonsági szempontból szóba jöhetett volna a 9-25; 9-36-os kategóriában, azt nem bírta elviselni a fiam. A Kiddy és a Cybex "pajzsos" ülése. Nagyon biztonságos, árban sem rossz. Próbáljátok bele a gyereket és ha nem üvölt, akkor nagyon jó ülés.

Mi végül 9-18-as BeSafet vettünk. Nagyon meg vagyok vele elégedve.

Én úgy gondolom, hogy nincs olyan ülés, ami mindenre jó. Vagy a kicsi gyereknek jó vagy a nagyobbnak, de hogy 1-től ca.10 éves korig valami jó legyen.... Bár nagyon praktikus lenne!!

2010. okt. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!