Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen 9-18 kg gyerekülésetek...

Milyen 9-18 kg gyerekülésetek van? Márka. stb.! Meg vagytok vele elégedve?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Espiro Optima pro van, 9-25-ös ugyan, de nagyon-nagyon biztonságos. Nem a gyerek mellkasához passzírozódik az öv 18 kg-tól, hanem előtte van egy szivacs, és azt kell odakötni. 3 pozícióba dönthető. A gyerek is imádja és mi is.
2011. aug. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Besafe X1 9-18

Lányom 10 hónapos korában vettük (akkor volt 9 kiló), teljesen jó, 4 fokozatban dönthető.

2011. aug. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Maxi cosi priori xp, a legbiztonságosabban, dupla övfeszítő rendszerrel beköthető ülés, menet közben több folozatban dönthető, tágas, kényelmes. Most pont eladó a barátnőmé ha érdekel:)
2011. aug. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!De használt nem érdekel!:)
2011. aug. 9. 12:56
 5/7 anonim ***** válasza:
2011. aug. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

BeSafe és kettőt is vettünk belőle annyira szuper. Előtte beleültettük a gyereket egy pár fajtába és mindegyikben mocorgott, ebben viszont tökéletesen ült. A kisfiam nem volt éppen "picike" ezért hamar kinőtte a hordozót, és amikor 8 hónaposan már stabilan ült, akkor vettük neki.


www.besafe.hu

2011. aug. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

BeSafe Izi Comfort X3.

Maximálisan elégedett vagyok vele. Kényelmes, a gyerek is szeret benne ülni.

Én nem is ültettem bele másfajta ülésbe.

Neten tájékozódtam, érdeklődtem. Ezt ajánlották a legtöbben, ezért esett erre a választás. Nem bántuk meg!!

2011. aug. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!