Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért utaztatják sokan úgy a...

Miért utaztatják sokan úgy a gyereküket a gyerekülésben, hogy nincsenek bekötve?

Figyelt kérdés
Sokszor látok úgy utazni gyerekeket, hogy ülnek az ülésükben, de nincsenek bekötve. Gonolom azért, mert csak pár utcát mennek oviba, boltba stb... De hogy tudna az a szülő elszámolni a lelkiismeretével, aki az így utaztatott gyerekével balesetet szenved és gyermeke megsérül?
2010. okt. 27. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos vannak ilyen hülyék. De nem biztos, hogy nincsenek bekötve, nem mindég látszik a biztonsági öv.
2010. okt. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezen én is el szoktam mélázni. A barátnőm autójában olyan gyerekülés van, hogy az égvilágon semmitől sem véd, s még be sem köti a gyerkőcöket. Eszméletlenül felelőtlen, pedig volt már karambol az életében, tudhatná milyen.

Ő meg azon nézett nagyot, amikor elmondtam, hogy mi 50 ezerért vettünk ülést, hogy biztonságos legyen, mert sokat utazunk. Totál hülyének nézett minket.

2010. okt. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sem értem, mint ahogy azt sem, amikor nincs gyerekülés az autóban és a gyerekek csak úgy beülnek hátra (vagy akár előre!)!

Tök gáz szerintem! Tényleg kényelmetlen mindig ki-be kötögetni őket, de én is arra gondolok, hogy mi van, ha éppen az utcánkban jön vmi őrült, ami ellen nem tehetek semmit???

Pedig 3 ajtós kocsim van, így teljesen be kell másznom hátra, hogy a 4 és 1 éves fiaimat be tudja rendesen kötni, néha anyázok is, de akkor sem kockáztatnék!

Ja és a 2 gyerekülés össz. 70 ezer Ft volt, sok értelme lenne ennyi pénzt kiadni, ha nem is rendeltetésszerűen használnánk...

2010. okt. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!