Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Orvoshoz kell vinnem a lányoma...

Orvoshoz kell vinnem a lányomat és nagyon félek, hogy ismét kórházba kell mennünk. Megnyugtatnátok?

Figyelt kérdés
Másfél éves lányom nagyon meg van fázva, folyik az orra és alig van hangja, teljesen berekedt. Délután megyünk az orvoshoz, de én már most olyan ideges vagyok, hogy mindjárt megőrülök. Eddig ötször voltunk kórházban születése óta, mert zihálva vette a levegőt, fulladt. Most "csak" be van rekedve, de úgy hallom, hogy tisztán veszi a levegőt. Mégis félek, hogy mit fog mondani a doki.
2010. okt. 25. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg a pici is megérzi ha ideges vagy ha még is a kórházba kell menetek az a gyerkőc érdeke,de szerintem nem lesz probléma
2010. okt. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugi! Az orvos délután meg fogja vizsgálni és belátása, legjobb tudása szerint fog dönteni. Ha be kell mennetek, akkor biztos azért, hogy a kislánynak a lehető legjobb legyen, legmefelelőbb kezek között legyen, leghamarabb gyógyuljon. Gondolj erre! Mielőbbi gyógyulást kívánok neki!
2010. okt. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!