Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsibe szoktatásnál másnak...

Bölcsibe szoktatásnál másnak is nehezen ment az ott alvás?

Figyelt kérdés

Kisfiammal a héten kezdtük a bölcsit, nagyon jó elvan szerencsére. eddig kétszer próbáltuk az alvást de nem sikerült. elfekszik az ágyban de csak öt percig és utána felkel és menne játszani.amikor visszaviszem elkezd ordítani és sajnos nem hagyja magát vigasztalni sem. sosem hagyta.

másnál ez hogy működött? remélem azért majd hozzászokik.


2010. okt. 22. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk is így volt. El kellett telni két hétnek mire először ott aludt. De azóta se tudják mindig elaltatni. Pedig szeptember eleje óta jár.
2010. okt. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem amikor bölcsibe került még kétszer aludt egy nap, a bölcsiben viszont már csak egyszer altatták. Annyira el volt fáradva délre, hogy lefeküdt és fél perc után kidőlt. Mesélték, hogy volt olyan is, hogy evés közben elaludt...
2010. okt. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nálunk is ez a helyzet, 3 hete kezdtük a beszoktatást, 1 hetet ment, 1 hetet beteg volt és a következő héten 4 nap is próbálták ott altatni, sikertelenül. Remélem, hogy a héten már menni fog az alvás, mert jövő héten már nem tudok délre érte menni.
2010. okt. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát akkor nem csak nálunk megy ilyen nehezen.

mi egy hete kezdtük, csütörtök péntek nem akart ott aludni és ma sem sajnos :( de már negyed órát elfeküdt az is valami. csak már teljesen el vagyok keseredve hogy lesz e ebből valamikor alvás. mert nélkülem szerencsére jól elvan eddig. meg a gondozónők sem nagyon erőltetik. és már attól félek hogy egy idő után direkt fogja csinálni hogy nem akar ott elaludni. de egyébként szívesen megy azzal nincs gond.

amúgy másnál altatják a gondozónők a gyerekeket?

2010. okt. 25. 13:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nálunk ma végre (negyed órás hiszti után) elaludt a kisfiam és 45 percet aludt. Úgyhogy van remény, hogy menni fog ez, csak idő kell hozzá.
2010. okt. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk altatják a gyerekeket. Leülnek melléjük és simogatják őket, amíg el nem alszanak.


Egyik gyereknek sincs gondja a csoportban az alvással. (lehet, hogy pont ezért)

2010. okt. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! 3. válaszoló vagyok. Sikerült a bölcsiben alvás?
2010. nov. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen sikerült a második héten ugy hogy én nem voltam bent és így nem volt semmi gond. csak sajnos most nem volt egy hétig betegség miatt most ment szerdán először egy hét után és most reggel sírva megy a bölcsibe pedig eddig ilyen gond nem volt. meg sokat szomorkodik de hát meg kell szoknia. remélem ha már nem lesznek bent szoktatós anyukák akkor könnyebben viseli. meg hát én is elkezdtem dolgozni és még ezt is szoknia kell.

remélem azért sikerül és szeret majd bölcsibe járni :)

szép napot mindenkinek

2010. nov. 14. 07:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!