Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli gyerkőcnek már...

2 év körüli gyerkőcnek már rendeztek mikulást, és jézuskát? Értem ezalatt, hogy a cipőjébe rakjátok a csokit vagy az ajándékot, beszéltek róla stb.

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2 év körüli gyerekek nagy átlagban már mondanak szavakat. szerintem jó ötlet a cipőbe rakott csoki és beszélni is lehet vele erről.
2010. okt. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom augusztusban volt 2 éves, van 3 nagy tesója. Természetesen ő is kap majd ajándékot a mikulástól és a Jézuskától is, már most sokat mesélünk neki arról, hogy milyen lesz az ünnep, hogy kérhet majd ajándékot tőlük. Az ünnepek előtt pedig minden évben közösen készülünk, díszítünk, sütünk-főzünk a nagyok pici kora óta. Idén már a picit is bevonjuk a készülődésbe is, de természetesen maga az ajándékozás titokban fog menni.
2010. okt. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ên azt hiszem,idèn elkezdem. Elötte mesèlek a mikulàsròl, nèzünk ròla mesèt, kèpeket, fogok tenni egy szelet csokit,egy mikut meg egy kisautòt a cipöje mellè( ennyi nem fèr bele:)), hogy a mikulàs minden èvben ajàndèkot hoz a jògyerekeknek. A karàcsonyfàt vele együtt fogom disziteni, ugy,mikor egyèves volt. Tudja,hogy a Jèzuska a templomban lakik, most többször fogok majd karàcsonyi dalokat ènekelni, azt fogom elmesèlni, hogy a karàcsony Jèzus születêsnapja, a szeretet ünnepe, ès ezèrt kap a szeretteitöl, tölünk ajàndèkot,hogy erre emlèkezzünk. Azt nem fogom mondani,hogy a Jèzuska hozza a fa alà szemèlyesen az ajàndèkot.
2010. okt. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én már tavaly is raktam az ablakba ajándékot a kisfiamnak,alig 1 éves volt akkor.

Igaz nem volt felhőtlen az öröm,mert pont Miki reggel jött ki az egész családon a hányás-hasmenés vírus:(

Van pár Mikis könyvünk,onnan ismerkedik majd meg vele,előtte 1-2 héttel olvasom majd neki

2010. okt. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
idén már írok a mikulásnak hogy jöjjön el hozzánk is.hozzon ezt azt.addigra tanulunk egy rövid éneket is,bár még csak 2 éves lesz akkor,de menni fog.
2010. okt. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám 10 hónapos lesz, de ő is fog kapni, Mikulást is és Jézuskát is.
2010. okt. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tavaly 10 hónapos volt a kicsi, a nagy pedig 10 éves (aki szentül és töretlenül hiszi, hogy van mikulás és jézuska), és neki jutott eszébe, hogy a kistesója ugyan hová fogja kapni az ajándékát a mikulástól, merthogy nincs csizmája?? Szóval ő zsákban kapott babapiskótát, és mindenféle, korának megfelelő cuccokat :)
2010. okt. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

még nem beszél

nem vagyunk vallásosak se


nem rendezek soha ünnepséget

cipőbe rakom neki is apukájának is - ők is nekem.-


ajándék: csoki gyümölcs max. plüss ha van a csokihoz- milkát szoktunk venni.-

2010. okt. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!