Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan anya, aki úgy...

Van itt olyan anya, aki úgy érzi, hogy a férjét szereti a legjobban a világon?

Figyelt kérdés

Nem úgy értem, hogy a gyerekeket nem szereti vagy állandóan feszült velük vagy bármi ilyesmi.

Csak hogy a gyerekekre úgy tekint, hogy élete szerelemével a közös kapocs a gyerek, hogy az apa személye miatt is fontos és hogy ők pár évtized múlva már nem lesznek minden napnak a részei, mert nyilván elkerülnek otthonról.


De hogy aki ott marad, az a férj. Van aki így érez a gyerekei és a férje iránt? Hogy úgy érzi a férjét szereti a legjobban és a gyerekvállalás alatt is igyekszik minél több időt tölteni a férjével való kapcsolat ápolására?


(Csak azért mert ma az egyik ismerősöm felhozta hogy a gyerek apja megkérdezte, hogy a gyereket vagy a férjet szereti jobban a nő. A nő meg mondta, hogy meg is mondta a férjének nevetve, hogy persze, hogy a gyereket, mit gondolt? Ez ihlette a kérdést.)


2023. aug. 10. 22:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%

A valóságban pár évtized múlva a gyerek még mindig ott van, a férj már sehol🤣

Nekem amúgy egyik sincs, a férj nem véletlenül. Gyerek viszont lesz, szóval nem kérdés, melyiket szeretném jobban.

2023. aug. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Mire jó ez a versenyeztetés a családban? Nem ugyanazt érzem a gyerekek iránt, mint az apjuk iránt. Nem lehet összehasonlítani a pizzát a mittudomén... macskával.
2023. aug. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
Én így állok hozzá. Bár nem intenzitásban van különbség tehát nem jobban hanem nem tekintem a gyereket a párkapcsolat céljának ami beteljesült, hanem egy állomásnak.
2023. aug. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Ez olyan egybites kérdés, hogy fáj...
2023. aug. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
29%
Én így érzek. Bár nem jobban szeretem, hanem máshogy a férjem, de úgy tekintek a gyerekekre, mint valakik, akiket közösen hoztunk létre. És nem csak a gyerekek apjaként tekintek rá, hanem a társamként, akit egy életre választottam. 7 éve együtt vagyunk és még mindig szerelmesnek érzem magam belé, amiért nagyon szerencsésnek érzem magam. Múltkor nem volt itthon, mert sátrazott a haverjaival abban a borzasztó viharban, és annyira aggódtam érte. Egy pillanatra elképzeltem, hogy mennyire széttépne, ha úgy kéne egyedül felnevelnem a gyerekeinket, hogy ő nincs itt és mindkettő kiköpött apja. Csak azért nem pusztulnék bele, mert a gyerekeimért muszáj kibírni, de nélküle teljesen mást jelentene gyereket nevelni. Nélküle egy egyedülálló anya lennék két gyerekkel, nem pedig egy család.
2023. aug. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Ez mekkora baromság...
2023. aug. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%
Én a kutyámat szeretem m8nd közül a legjobban. 🤷‍♀️😀🧡🐺
2023. aug. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

Szeretem a férjemet, kifejezetten sokat teszünk a házasságunkért, a múltkori viharban ő sem volt itthon, halálra is izgultam magam, de soha nem mondanék olyat, hogy jobban szeretem, vagy fontosabb, mint a gyerekeim. Teljesen más dolog a kettő.

Tudom, most nagyon divatos dolog hirdetni, hogy a férj fontosabb, de attól még nem lesz több értelme.

2023. aug. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom, miért van lepontozva az 1-es, pedig igaza van.

Brutál sok válás van, és olyanok, akikről az ember nem is gondolná.

Pont nemrég hallottam meglepődve egy ismerősről, hogy majd 20 év után válnak, mert anyuka bepasizott.

2023. aug. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%

#10! Na, látod, ez egy nagyon jó kérdés. Átlag házasság 10 évig tart és harmincas emberek héderelnek a mamahotelekben. Nem tudom, milyen álomvilágban élnek a lepontozók🤣

#1

2023. aug. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!