Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Használtok falvédőt a gyerekág...

Használtok falvédőt a gyerekágy mögött?

Figyelt kérdés

Most vettük le a rácsot a kiságyról, de a fal hideg, meg félek,hogy beleüti a kislányom a fejét ha forgolódik.

Aki használ falvédőt hol vette és milyet?


2010. okt. 12. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
nálunk még nem esedékes, mert pici a lányom, de méteráru boltban kinéztem az anyagot, ami tök jó lesz falvédőnek. Polár szerű anyag, de sokkal bolyhosabb és vastagabb. Sajnos nem vagyok szakértő nem ismerem a nevét.
2010. okt. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Még nekünk sem aktuális, de mi fogunk használni falvédőt. Anyukámtól kaptuk, még az a nagyon régi típusú, szövött darab.

Az egyik ismerősöm viszont vett szép vastag anyagot (mesefigurás sötétítő anyag)és varratott belőle falvédőt.

2010. okt. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én patchwork falvédőt vettem boltban.
2010. okt. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a rácsos ágy mögé is használtam. Vettem gyerekmintás anyagot és a nagymamám varrta meg :) Ez elég hosszú, pelenkázós kiságyunk van.
2010. okt. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szépek ezek a pachwork falvèdők, megnèztem a neten! Én is fogok ilyet venni, ha kétévesem kikerül a rácsosból:)
2010. okt. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vaterán vettem kb. 8000 Ft volt. Kb 2 cm vastag és lehet mosni. 2 m széles és 70 cm. Nagyon helyes mintákkal vannak.
2010. okt. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, közbe keresgéltem én is a neten, találtam nagyon szépeket, de a méretük sokkal nagyobb,mint ami nekem kell. A másik bajom vele, hogy az ágy két oldalára is kellene,mert nincs fejtámlája az ágynak. Lehet szétnézek én is a méteráruboltba.
2010. okt. 13. 13:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!