Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig hagyjátok két év...

Meddig hagyjátok két év körüli gyereketeket aludni délben?

Figyelt kérdés
Az enyém van hogy 4 órát is aludna, de fel ébresztem, különben este nem alszik el, de úgy sajnálom olyankor. Ti hagyjátok aludni?
2010. okt. 10. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem hagyom egy óránál többet.Különben mindenkivel kiszúrás...
2010. okt. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22 hónapos. 2 óránál nem szokott többet aludni (néha 3-at, de az nagyon ritka). Nem szoktam felébreszteni, pedig későn is alszik el (2 után mindig). Este 9-kor már ugyanúgy álmos, bármennyit alszik, úgyhogy nincs ebből gondunk.
2010. okt. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3 órát. Általában nem alszik addig, nagyon ritka ha ébresztgetni kell.
2010. okt. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen gondom, max 1,5 órát alszik. De 4 órát én sem hagynám, max 2,5-öt
2010. okt. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kicsit lelkiismeret furdalásom van, ha felébresztem, dehát nem lehet vele bírni, ha sokat alszik.

2010. okt. 10. 16:02
 6/10 anonim ***** válasza:

22 hós, 3 órát szokott aludni (12-től). Én nem szoktam ébreszteni, mert simán elalszik így is este 8-kor.

Viszont amikor még napi 2-t aludt, akkor du. 4 után sosem hagytam aludni. Általában úgy aludt, hogy 9-től fél 11-ig, aztán fél 3-tól 4-ig. De ez néha elcsúszott, volt, hogy csak 3-kor aludt el, és akkor aludt volna 4 után. Olyankor mindig felkeltettem, hogy este ne legyen gond. Én is mindig rosszul éreztem magamat olyankor, de muszáj volt ébreszteni a saját érdekünkben, különben este 10-kor is a fejünkön ugrált (volna).

Megértelek, hogy sajnálod, de tényleg muszáj néha őket kelteni.

2010. okt. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1.5-2 órát szokott aludni,ált. magától felébred.Ma pl.2.5 óra után felkeltettem.
2010. okt. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22 honapos kislányom 1,5-2,5 orát alszik déli 12 órától. Este meg 9-10 között alszik el. csak akkor ébresztem, ha tul lépi a 2,5-et, mert akkor 10 után fog elaludni. De lassan magátol átáll a téli időszámitásra. A bölcsiben (oviban) is 2 órát alszanak.
2010. okt. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

A fiam 22 hónapos, decembertől megy bölcsibe, ott 1-3-ig alszanak, úgyhogy lassan hozzá kell szoktatnom a 2 órás alvásokhoz. Ő este 9-kor alszik el, és reggel 6-7 között ébred, majd 12-kor teszem le, és ha hagynám néha 4-ig is aludna.

2010. okt. 11. 17:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 4 órát alszik. De fel sem tudom ébreszteni mert akkor elviselhetetlenül nyűgös.Inkább hagyom. Majd oviba hozzászokik a kevesebbhez. Gondolom én ,ott már nem mer hisztizni. De amúgy így is este 9-kor már alszik és reggel 7-kor kel. Éjszaka egyszer sem ébred fel!
2010. okt. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!