Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ötleteket irnátok? 2 éves...

Ötleteket irnátok? 2 éves keresztlányomnak szülinapi ajándékat szeretnék venni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 00:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nagy, rózsaszinü plüss lovacskát vettem egy ilyen korú kislánynak. Azóta is azzal alszik. :)
2010. okt. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lassan 2 éves lesz a lányom, de ha még valaki idehoz hatalmas nagy plüss állatot, biztos, hogy kérek mellé plusz 10 négyzetmétert.

Én inkább azt díjaznám, ha mesekönyveket kapna majd (és azt is fogok kérni neki a rokonoktól, barátoktól). Pl Bartos Erika, Marék Veronika. Most már lehet puhalapost is adni a kezébe, mert már nem tép, nem kapja be.

Ezen kívül lehet ezerféle műanyag kütyüt adni, pl játékvasaló, műanyag kiskonyha, felmosószett, játékporszívó, nagy méretű gyöngyök, jó minőségű gyurma, fajátékok: húzogatós-tologatós, furulya, játékdob.

2010. okt. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok: nem volt olyan nagy :) De amiket irtál, az jó ötlet!
2010. okt. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Play skool gyurmakészlet, meg kiszinező színes ceruzával.

My little pony, barbi. Szànkó, játèk konyha, játèk babakocsi!

Babàhàz! Lego duplo.

2010. okt. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lego duplo!
2010. okt. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A kislányom most volt két éves, és Duplot vettünk neki. Kapoott fa építőkockát is (tescos, de nagyon jó minőségű), nagyon szereti. Lehet külön venni hozzá emberkéket is és állatokat ( fa és szintén tescos), amiket már név szerint szólít, imádja. Kirakót is vehetsz neki, nagyon sokat fejleszt! 9 vagy 12 darabosat, és fát ha lehet.

Persze vannak szülők, akiknek konkrét elképzeléseik vannak, kérdezd meg az anyukáját! Mi a nagyszülőktől pénzt kértünk, amiből aztán megkapta az úgy autósülését.

Üdv.!

2010. okt. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok, szóval ÚJ autósülést...:)
2010. okt. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszi.
2010. okt. 10. 17:31
 9/9 anonim ***** válasza:

- összecsukható sport babakocsi

- tricikli vagy műanyag motor

- logikai játék (fából készült, az állatokat vissza kell helyezni a helyükre stb.)

- labda

- homokozó

- dob/furulya

- építőkocka

- baba

- játék konyhai cuccok (főzős játék, vasaló, porszívó, felmosóvödör stb.)

2010. okt. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!