Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » S. O. s! bérmálásra mit...

S. O. s! bérmálásra mit vegyek 15 éves keresztlányomnak? , aki amúgy a tesóm lánya.

Figyelt kérdés

nem én leszek a bérmaanya

mit illik ilyenkor vinni ajándékként???

pénzem nincs sok így azt nem tudok adni, drága ékszert sem tudok venni.

amúgy ők jó módúak, mindene meg van a lányzónak


ötleteket szeretnék kérni


2011. ápr. 9. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Kb. mennyi az, amit erre az alkalomra tudsz szánni? Szerintem csinálhatnál valami eszméletlen mennyiségű fagyit, vagy pudingot, és mellé valami csajos cuccot(ebben nem vagyok jó) + én kaptam az ajándékok mellé egy kis keresztet, bár a fiókban van, és nem is tervezem elővenni, azért egy bérmálásra kell ilyent adni, még hogyha tudjuk, hogy úgysem kell igazán, és ez is kijön egy ezresből.

15/f

2011. ápr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én tesóimtől 2 ezer forintot fogok kapni. És nagyon is elég. Mivel 2 tesóm van plusz a szüleim, ők szerintem olyan 3 ezret adnak, de elég nekem a kettő is. Kereszt szüleimtől is 2 ezret kapok szerintem. Én kijelentettem hogy nekem ilyen csecse becsékre ne kölcsenek több tízezreket. Mert a pénzből azt veszek amit szeretnék.

13L Április 24 konfirmálkodom

2011. ápr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. komment..

nagyon jóó ötletnek tartom..:DD

14/L

2011. ápr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jaj először azt hittem ez valami betegség hogy mállik a bére.

Aztán utánanéztem és valami szertartás.

2011. ápr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!