Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek? Tanácstalan...

Kelemenkelo kérdése:

Mit tegyek? Tanácstalan vagyok bőlcsivel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
kislányom 1 honapja jár bőlcsiben .nem akar ott aludni.mikor reggel elbucsuzunk hisztisen sir tépkedi a haját és ellenkezve csajkodja a dadusokat.ez 2 percig tart aztán meg szépen elvan egész délelőtt.nem akar ott aludni és mikor már nagyon erőltetik akkor marja a kis arcát.nem mindig de előfordult.megézte szpihologus és azt mondta nagyon megviseli őt az elválás várjunk még egy évet mert komoly probléma is lehet ha erőltetjük.ti mit tennétek,vegyem ki?de már lassan vissza is kell mennem dolgozni meg a pénz is kell.albérlet számlák stb.nem tudom hogy mit tegyek tényleg ennyire kihathat majd a későbbiekben?
2010. okt. 7. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Én nagyon sajnálom szegényt. Biztos nagyon megviseli. De hát ha nagyon kell menned dolgozni, mit tudsz tenni?
2010. okt. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Okosat nem tudok mondani,én inkább otthon maradnék vele,dehát a kényszer nagy úr.Esetleg valahogy nem tudod megoldani,hogy a családból valaki vigyázzon rá?Másik bölcsi?
2010. okt. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi is most akartuk vinni bolcsibe osztol. 21 honaposan. 2 napig volt, de teljesen kikeszitette lelkileg es meg is betegedett (mar 3hete beteg). Azota nem birok vele, meg van remulve, ki sem mehetek a latokorebol. Jol beszel mar es sokszor eszebe jut, es mondogatja hogy otthagyott anya a bolcsibe es hogy nagyon sirtam, mert nem volt ott anya. En is mennek mar vissza dolgozni, mert ugye betolti hamarosan a 2 evet. Mi ugy tervezzuk, hogy ha meggyogyul akkor megprobaljuk meg 1x a bolcsit (csak delig hagyni ott egyelore), es ha megint ugyanaz lesz az eredmeny, akkor keresunk valakit melle, amig no meg egy kicsit.

Azt hozza teszm hogy a mi bolcsinkben (Romania) nincs beszoktatas. Nem letezik ilyesmi. Viszed, otthagyod, a gyerek ordit, az anyuka is pityereg. Es ez igy "normalis" hogy a gyerek minimum 2 hetig (max 1 honapig - az igazgatono szerint) uvolt, szetsirja magat. Nekem nem eri meg, mindennel fontosabb a gyerekem, de persze a szukseg nagy ur.

Allitolag mely nyomot hagy a gyerekben ez az elszakadas. Azokban is akik nem sirnak (mert maskepp fejezik ki az erzeseiket). Persze kivetelek vannak, mert minden gyerek masfele es mas kornyezetbol jon.

Nekunk elso gyerek (lany), lehet tulreagalom a dolgot, de szinte 2 evig csak velem volt, mit is varhatnank el tole?

2010. okt. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!