Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mik ezek a csomók? 3 éves...

Mik ezek a csomók? 3 éves kisfiam nyakán (egyik oldalon) 4 csomó van, de szabad szemmel is látható úgy kitüremkedik.

Figyelt kérdés
A legnagyobb akkora mint egy kisebb borsó.2 hete kezdődött nála a vírusos torokgyulladás magas lázzal, akkor a dokinéni azt mondta, hogy a vírustól van. De még azóta sem múlt el? Tényleg a vírus okozta? Nagyon félek, nehogy valami komoly baja legyen!
2010. okt. 2. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
azok a nyirokcsomói és jobb, ha visszaviszed, mert lehet momonucleosis!!! nekem is volt!
2010. okt. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az meg mi?!
2010. okt. 2. 14:10
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
2010. okt. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a linket, de neki tuti nem ez van. Csak a nyakán vannak ilyen csomók, és a láza is elmúlt 2 óra alatt, a torokgyulladása meg 4 nap alatt.
2010. okt. 2. 14:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is elrohantam a kisfiammal emiatt a dokihoz. Teljesen normális, sőt, pont azt mondta, hogy borsó nagyságú lehet. Nyirokcsomók. Jó aktív immunrendszerű babák.
2010. okt. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akármi is, én tuti megmutatnám dokinak, nem itt kérdezősködnék...
2010. okt. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Meg fogom mutatni, de csak hétfőn lesz orvos, addig meg szerettem volna tudni, hogy mi ez.
2010. okt. 2. 19:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia. Tudom, hogy régi a kérdésed, de ilyen után kutatok épp.

Mi volt akkor a csomók oka?

2015. dec. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!