Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fiús anyukákhoz kérdés?

Fiús anyukákhoz kérdés?

Figyelt kérdés

3 éves a kisfiam. A kukacán nem tudom teljesen hatrahuzni a bőrt, olyan mintha túl kicsi lenne a nyílás.

Viszont pisilni gond nélkül tud, rendes sugárban jön a pisi.

Javulhat ez a helyzet? Kitágulhat a bőr, hogy hátra lehessen teljesen húzni a makkon?


2023. jan. 2. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
5-6 éves korig bőven ráér. Persze, hogy kitágul idővel.
2023. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Ráér

Ne nyúzd, mert heges lesz.


Ha pisil vele rendesen, akkor semmi gond.

2023. jan. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Én is úgy tudom, hogy ez 6 éves koráig simán javulhat. Azért mi megnézettük a gyerekorvossal, mert tényleg nagyon picike volt rajta a nyílás, felírt egy kenőcsöt, amióta azt használjuk (4 hónapja), azóta határozottan jobb, most már majdnem teljesen hátra lehet húzni. Ő is 3 éves amúgy.
2023. jan. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
10 eves korig is raer, teljesen normalis, elettani jelenseg, amennyiben valoban normal sugarban jon a pisi, es nem dudorodik a bor alatt. Nem kell semmit csinalni vele.
2023. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Kamaszkorra kell tudni hátrahúzni.
2023. jan. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam. Én eddig azt hittem, 3 éves korára kell hátrahúzni. Eddig sem erőltettem, ezután sem fogom. Nyilván megpróbálom, megnézem, meddig jön hátra, de nem erőltetem.

Nekem úgy tűnik, nem letapadás a gond, egyszerűen túl szűk a nyílás. De akkor várunk türelmesen. Szerencsére a pisilésnél nem zavarja, erős a sugár.

2023. jan. 2. 21:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!