Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adnátok ajándékötleteket? (2...

Adnátok ajándékötleteket? (2 éves kislány)

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!

#könyv #ajándék #Sporteszkóz
2022. szept. 26. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Baba konyhába való dolgok esetleg? (tudom, hogy nem könyv vagy sporteszköz, de még idősebb korában is tud vele játszani)
2022. szept. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Játék konyha, babaház,kifestő, mesekönyv, gamer pc stb.
2022. szept. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Bármilyen játék, vagy ruha.
2022. szept. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Ez a kor az utánzás korszaka. Olyan játék amivel utánozni tudja a környezetét. Kis konyha, tépőzáras elvágható zöldségek, gyümölcsök, porszívó, szerszámok, orvosi táska.

Gyurma, zsírkreta, vastag ceruza, formabedobó, formakirakó, fa építőkocka, pötyi böködő, játék babakocsi, baba, futóbicikli, kismotor.

Napestig lehetne sorolni.

2022. szept. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Milyen árkategóriában?


Én valami dackorszak-könnyítő dolgot vennék. Ha még nem is indult nála el, hamarosan jó eséllyel el fog.

Ehhez lehet mesekönyv

- pl. Balajti Mariann Bella és Bello meséi [link]

- Gaston érzelmei könyvsorozat (pl a Dühös vagyok vagy a Szmorú vagyok [link]


Ezekben mindegyikben sok a kép és kevés a szöveg, és segítenek nehéz érzelmi helyzeteket megoldani kisgyerekeknek, a Gaston egy konkrét dologban, a Bella és Bellóban több téma is van mesénként, amikben segít. Utóbbiból, ha drágább ajándékot szeretnél adni, akkor van egy appjuk, aminek Babyhavior a neve ( [link] ), ebben van rengeteg hangosmese, vehető belőle 1 éves előfizetés ajándékként. Ha pedig még többet is tudsz költeni rá, akkor lehet hozzá venni mesemondó plüsst, ami az appban lévő meséket kvazi "felolvassa" ( [link] ). Nekünk megvan mindkettő, nem olcsó, de nagyon szeretik a gyerekeim, én meg azt, hogy bármelyik mesét nyugodtan lejátszhatom nekik, mert mind valamilyen konkrét problémát segít nekik feldolgozni.


Ha ennyire egyedit vagy drágát nem szeretnél, akkor a kisebbikemnél még mindig kedvenc bármilyen tologatós fajáték, vagy kismotor, ha még nincs neki.

2022. szept. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lányunk babakonyhát kapott két évesen, valamint ehhez eszközöket. Imádja, minden nap főz valamit :)

Ezen kívül nálunk még a könyvek, gyurma, színező, építő kocka amik nagyon mennek

2022. szept. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vannak matricás, szinezős füzetek is. A lányom 2 múlt, a babakonyha teljesen hidegen hagyja, a matricázás viszont jelenleg megunhatatlan.

Mellesleg tanul is belőle, sorolja a szineket, formákat (háromszög, kocka, kör), állatokat és már néhány betűt is.

2022. szept. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!