Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Idegrendszeri eretlenseg? mik...

Idegrendszeri eretlenseg? mik a tunetek ?

Figyelt kérdés
Idegrendszeri éretlenség

2022. szept. 2. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mikor mi. Életkortól függ.

Ugyanis az idegrendszeri éretlenség azt jelenti, hogy a korosztályához képest máshogy, korán fiatalabbakra jellemző módon reagá.

2022. szept. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2,3 eves kor kornyekén
2022. szept. 2. 18:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon összetett.

Nálunk elkésett a beszéd, és hiába indult el hamar, az egyensúlyával is gond volt.

2022. szept. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3. Vagyok


Az egyensúlyt amúgy én nem vettem észre, csak amikor felmértèk.


Annyi, hogy nem szeretett motorozni

2022. szept. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akit én látok ennyi idősen, ott a rendezetlen mozgás jellemző, kalimpáló kézzel és lábbal szalad. Nem beszél egyetlen szót sem, türelmetlen, átgázol mindenkin ha arra van dolga, nem tud motorozni, pár percnél tovább nem tud egy dologra koncentrálni. Járnak fejlesztésre, elvileg csak idegrenszeri értetlenség. Látszik a javulás egyébként rajta.
2022. szept. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk

Légzéskimaradások, nem bír futni-ugrálni, rossz egyensúly, rossz mozgáskoordináció, járás közben kalimpál, főleg ha siet

2022. szept. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!