Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ikres anyukák ti hogy csináljá...

Ikres anyukák ti hogy csináljátok? Napirendre gondolok öltözködés etetés fürdés .3 hét múlva szülök.

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Nálunk az elején összevissza volt minden.

Az első 2 hónapban nem igazán volt napirendünk. Reggeltől estig etetés, peluscsere, 3 héttől kicsi séta, este egymás után fürdetés, majd etetés. Én sajnos nem tudtam szoptatni, így tápisok voltunk, így ha valaki etetéskor otthon volt (apa, nagyik) kapott egy babát.

Etetésnél dönsd el nektek, hogy jobb egyszerre egyenek, vagy ne. Ha egyszerre,akkor éheztes-ébresz őket(aki éhes hagyd egy kicsit, a másikat pedig ébrszd fel enni).Nálunk egy idő után kb egyszerre éheztek meg. öltözködés amíg picik elég este fürdés után tiszta ruhát adni, úgyis pólyába vagy hálózsákba vnnak, amíg nem nagyobbak.

23 hós ikerfiuk anyukája

2010. szept. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, ikreseknek "hivatalból" a gyerekek egy éves koráig jár egy dada aki napi 8 órában segít. Barátnőmnek így volt, kérdezz rá a védőnődnél!!!
2010. szept. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Magyarországon??!!
2010. szept. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen csongrádmegyében.
2010. szept. 25. 10:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én úgy tudom a dada csak a többes (3,4)ikernél jár. Nekem is ikreim vannak és 3 barátnőmnek is és egyikünk se hallatt ilyenről. 1 válaszoló
2010. szept. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mi történt, azóta meg vannak a babák? Nem jutsz a géphez?

Ha tanács kell irj!

A 23 hós (azóta majdnem 24)ikrek anyukája.

2010. okt. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!