Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ahol nincs nyilvános wc hova...

Ahol nincs nyilvános wc hova pisilteted a gyereket?

Figyelt kérdés

Pl játszótér, tengerparti strand..

Voltunk strandon, ahol 500 méter a legközelebbi wc, nyilvan napközben többször eljön velünk, kérdezzük kell e, de nem mindig. Egyszer egy fa tövébes pisilt a fűre és egy nő furán nézett ránk, de akkor már nagyon kellett neki, nem bírta volna ki az 500 méter sétát.

Honnan tudjátok meddig bírja tartani a gyerek?


2022. júl. 27. 14:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%

Ha szobatiszta kibírja, ha nem, úgyis pelenka van rajta.

Ha nincs nyilvános wc akkor visszatartja, ha 1 óráig kell akkor 1 óráig

2022. júl. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

Sehonnan. Ha kell neki, akkor kell. És ha nincs közelben vécé, akkor valahogy meg kell oldani.

Inkább a gyerekem érdekeit nézem és nem azt, hogy ki néz ránk furán.

2022. júl. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

Egy 3 éves gyerek hol tartaná vissza egy óráig? Nem szeretem kint pisiltetni őket, ha tudunk hazajövünk vagy bemegyünk valahová és iszunk egy baracklevet, de ahol nincs semmi, marad a bokor.

Nemrég olvastam cikket, hogy mennyire rossz a bokor, belelép más, megcsípi a darázs, stb. és vegyünk mobilbilit kidobható zacskóval. Ilyet se láttam még senkinél. Tegyenek ki toi-toit és legyen több nyilvános wc, akkor nekem se kellene órákig visszatartani.

2022. júl. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos, otthon is volt már hogy mire berongyoltunk a kertből bepisilt kicsit.
2022. júl. 27. 14:55
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez az 1-esnek szólt.
2022. júl. 27. 14:56
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

Szabadban is lehet kulturáltan. Az nekem is durva, amikor a napozók között pisiltetik a gyereket, aztán más meg oda fekszik.

De ha elvonultok, az szerintem rendben van.

2022. júl. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

1# ezek gyerekek nem tevék bakker …

Én se tudom sokáig visszatartani nem hogy egy gyerek.

Nem vagyunk egyformák…

Sőt arról ne us beszéljünk, hogy felnőtt emberek inkább beleh*gyoznak a vízbe, de ha a gyerek kimegy és bokorban pisil az gáz?! Vagy ha egy kutya lepisil valamit az se baj persze.. na mindegy mindenesetre ez elég szadista megnyilvánulás volt már ne is haragudj.

6# egyetértek!

Ha menni kell menni kell, és ha nincs más lehetőség akkor ki kell hozni a legtöbbet.. csak ne közönség előtt 😃

2022. júl. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

500 méter elég rövid táv. Ilyen távon biztos, hogy nem pisiltetném nyilvánosan.

Nagyobbik gyerekem most lesz 7 és soha nem kellett még nyilvánosan leguggolnia. Mindig kibírta a legközelebbi mosdóig. Még akkor is, amikor én nem. Pl: túrázás közben: ő "levitte" a hegyről, én mentem a bokorba 🤣

Egyébként kezdetben hordtuk a mobil bilit mindenhova, de sose kellett.

Ez szerintem jó megoldás, ha nyilvánosan kell. A minap a játszótéren láttam egy apukát biliztetni a gyereket.

A kisebbikem februárban lett szobatiszta. Vele se kellett eddig sehova szaladnunk, pedig járunk mindenfelé. Állatkert, strand...

Tengerpartra most megyünk. Oda szerintem viszünk bilit.

2022. júl. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
17%
A fűbe.
2022. júl. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Bele a vìzbe, nàdas, bokor, fa töve. Rengeteget vagyunk kint, ès nagyon sok helyen nincs wc. A fa tövèt kivève mèg èn is pisiltem a többi helyre màr.
2022. júl. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!