Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hagynatok (hagyjatok) 1,5-2...

Hagynatok (hagyjatok) 1,5-2 eves gyereketeket egyedul jatszani egy kb 50m2-es, zart kertben?

Figyelt kérdés
Persze raneznek ugy 5 percenkent, es mindent hallani a lakasban is.
2010. szept. 20. 17:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%
Én igen, ha rálátok. Hagyom is, a mi kertünk 700nm. Teljesen biztonságos, van egy kisebb elzárt rész, ott van a kutya, a többi a gyereké. Most 2,5 éves, semmi baja nem volt, fű van mindenhol.
2010. szept. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kint szoktam vele ülni vagy épp mást csinálok és figyelem mit működik, de a mi udvarunk 1000 m2...
2010. szept. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Akkor elnést kérdező!Első
2010. szept. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Tyú,én sosem lennék ilyen bátor!Nekünk is hatalmas kertünk van,nem merném magára hagyni a kisfiamat,még úgy sem,hogy minden helységből kilátok az udvarra.

Egy teljesen eldugott helyen élünk,nem is jár errefelé szinte senki sem,autók is csak alkalmanként.

Szokásos napi program,hogy az udvaron vagyunk órákon keresztül,együtt.Mindig a közelében mászkálok és ha natán dolgom akad odabent ( papírzsepi kell,vagy egy korty innivaló stb. ),akkor is viszem be magammal!Ez van,féltem őt!

2010. szept. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
37%
ha az udvaron nincsenek a kicsire veszélyes dolgok, amikhez hozzáfér akkor simán kint lehet hagyni. Időnként ránézel és ha szól akkor úgyis meghallod. nem kell ennyire túl parázni a dolgokat.
2010. szept. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!