Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves kortól ajánlott tvt...

Hány éves kortól ajánlott tvt venni a gyerekszobába? nálatok van tv a gyerekeknél?

Figyelt kérdés
Smart tvt vennék, kicsi 4 lesz a nagy meg 5 éves.
2022. ápr. 20. 18:04
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
96%
10 évesen lett tvm. A lakásba jött egy új tv én meg megkaptam a kistvt. Nem bámultam folyton, a varázslatos iskolabuszt meg a pokemont néztem, amikor adták.
2022. ápr. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
41%

Bírom ezeket a hozzászólásokat. Tesóm 2, én 6 éves voltam, amikor kaptunk egy kicsike tévét. Meséket néztünk videón meg Nintendoztunk, mégis mindketten olvasó emberek lettünk. Ne a tv neveljen, hanem te, egészséges mértékben belefér, szerintem.

A szülő a híreket, akciófilmet akar nézni, gyereknek ez nem való.

2022. ápr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
13%
Ezt úgy sem értik meg azok a proli szülők, akik élik az álművelt életüket és csak a nem létező észt tudják osztani, megmagyarázni az igazukat természetesen nem tudják
2022. ápr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó, ezt te kinek írod?
2022. ápr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
0%
Csak reagáltam az előttem kommentelő válaszára, meg a kommentek 99%-ra, ahol leírjuk, hogy nem a tv-től lesz olyan ostoba valaki, mint a hisztis butuska válaszoló, aki próbálja erőszakosan ennek ellenkezőjét itt belemagyarázni
2022. ápr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Aha, értem. Nekem szólt, világos. Én leírtam, nálunk hogy volt, elhinni nem kell. Persze, nem is lehetek őszinte ember, ha már itt gyakorizom.
2022. ápr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
0%
Én elhiszem, de majd jön mindjárt okoska, aki szerint a tv az ördögtől való és ő attól lett olyan okos, mert neki nem volt tv-je. Mert abban csak a valóvilág van, nonstop
2022. ápr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
94%
14 éven felülieknek vennék sajátot, alatta nem.
2022. ápr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:
A nagynak van saját tablet, azon is néz amit akar. Ha nem tv akkor a kicsinek is saját tablet. De ennyi erővel lehetne tv is.
2022. ápr. 23. 09:02
 50/50 anonim ***** válasza:
A TV praktikusabb, az csak képernyő. Nagyobb. Gondolom, TV, mint készülék, nem csatornák. Ha előfizetsz valamire, Disney+ például, akkor azt nézheti egyedül is, vagy Netfilxen is van "gyerekzáras" gyerekműsor. Itt sok fejben tényleg az van, hogy minden tévéműsort nézne, és próbálják is lebeszélni a kérdezőt. Meséket nézne, világos.
2022. ápr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!