Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves kortól ajánlott tvt...

Hány éves kortól ajánlott tvt venni a gyerekszobába? nálatok van tv a gyerekeknél?

Figyelt kérdés
Smart tvt vennék, kicsi 4 lesz a nagy meg 5 éves.
2022. ápr. 20. 18:04
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
37%

Akkor, amikor:

- jónak látod

- ki is lenne használva

- nem elég, ha csak egy téve jut az egész családra


Nálunk a nagynak akkor lett, amikor iskolás lett, 8 évvel ezelőtt, de csak egy készüléket kapott, csatornák nélkül (nem smart tv volt), meg egy lejátszót hozzá, és dvd-n meg pendrive-on nézte azokat a műsorokat, amiket mi is jónak láttunk. Ha mást akart nézni, azt a közös tévén nézte. Egyébként ez az egész kb harmadikos koráig érdekelte, utána gyakorlatilag be se kapcsolta, most 14 éves, és egyáltalán nem néz tévét évek óta, nem köti le, nem érdekli, filmet is csak akkor néz, ha valamit közösen nézünk, vagy ha néha moziba megyünk.

Az öccse 6 éves, ő szeret meséket nézni, egyelőre a közös tévén nézi, de lassan kap egy sajátot, nyilván nem úgy, hogy onnantól kezdve éjjel nappal azt néz rajta, amit akar, de én nem bánnám, ha a saját szobájában nézné néha a meséit, és nem a nappaliban, mert ha mesét néz, állandóan pisszeg, ha más beszélget vagy telefonál.

2022. ápr. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
19%
Köszönjük, hogy újra leírtad a sértődöttségedből fakadó hisztid, de szerintem ne itt vergődj, elég bénán adod elő magad :)
2022. ápr. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
71%
Hm, érdekes... Nálunk a tv-n van YouTube, Netflix, jopar csatorna....A hiradon és a celebmusorokon kívül kb millió más lehetőség van.
2022. ápr. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
12%

#26 nekünk is van yt netflix hbo max, de nem tv-n nézzük. Leírtam, hogy nem a képernyővel van a gond, hanem magàval a tv-vel, dehàt a sok magasan kvalifikâlt agysebész nem tud szöveget értelmezni. Fura, hogy miert is veszel magadra olyan inget, ami nem a tiéd.

Àtlag tv màniàs nem netflixet néz rajta nyugodj meg. Akik itt beszólogatnak azok sem...

2022. ápr. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
25%

“ dehàt a sok magasan kvalifikâlt agysebész nem tud szöveget értelmezni.”


Fura, de ez itt egyedül csak rád igaz angyalom . Attól, hogy te csak a szenny műsorokat ismered, más még nem ilyen alul művelt

2022. ápr. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
15%

Attól hogy angyalozol nem lesz automatikusan igazad 🙂 de valakitől csak ennyi telik, meg a picinyem, meg stb mert ez olyan nyomatékos, ugye?

Továbbra sem értem miert veszel magadra olyan inget ami ELVILEG nem a tiéd, ha te a készüléket a fent leirtakra hasznàlod ELVILEG. 😊Nem is tudom ki a sértett. Csak nem az aki helyből korlátoltnak nevezi, azt aki nem néz tv-t.

Nevetséges vagy.

2022. ápr. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
16%

“ Továbbra sem értem miert veszel magadra olyan inget ami ELVILEG nem a tiéd, ha te a készüléket a fent leirtakra hasznàlod ELVILEG”


Nem vettem magamra, hanem konkrétan engem szólították meg te iq betyár :)


Attól, hogy odaírod, hogy elvileg, nem lesz automatikusan igaz :)


Szerintem ne égesd tovább magad, ebből már úgy sem jössz ki jól

2022. ápr. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
86%
A lányom 11 éves, most kapott egy saját tv-t a szobájába. Eddig teljesen felesleges lett volna. Kint a nappaliban van tv, azt nézte. Csak most már YouTube videókat néz inkább, vagy sorozatot a Netflixen.
2022. ápr. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
30%

Te égeted magad.

Ismétlem: klasszikus tv nézésről volt szó, ami nélkül szerinted az ember egy korlàtolt, tanulatlan alak. Mentőövként, mellébeszélésnek lett ide bedobva a netflix yt meg tàrsai amikről szó sem volt. Azt még nem sikerült a nagy személyeskedések közepette leirni, mi van a tv-ben ami olyan baromi nélkülözhetetlen. Az ismeretterjesző adókat ne keverd ide, tele ilyen műsorokkal a netflix.

Nos? Mi az a nem szennyműsor, ami miatt mindenképp be kell nyomni a tv készüléket? Taníts engem iq betyàrt.

2022. ápr. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nem làtom éttelmét, de valoszínűleg a mi szokásaink miatt.


14 èves korom óta nem tévézek, szóval 21 éve.

Készülékem van!

Ezen netflixezünk Hbomax-ozunk vagy streamelünk…


Gyerekek is egyelôre nagyon kontrolláltan meséznek, 20-40 perc naponta ( ez 2db 20 perces részt jelent valamiből, hosszabbat nem, ha betegek, akkor nézhetnek “rendes” mesét mint pl a Némo nyomában)


Későbben biztos inkább tablet vagy laptop lesz nyerőbb..

( 12-14 évesen)

2022. ápr. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!