Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Magatok vágjátok a gyereketek...

Magatok vágjátok a gyereketek haját, vagy fodrász?

Figyelt kérdés
Kislányunk van, 2 éves múlt. Ráférne a hajára egy igazítás, én levágnám neki, apja szerint vigyük fodrászhoz. Persze ezt majd mi eldöntjük, csupán érdekel, hogy más hogy csinálja.
2022. márc. 17. 20:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
87%

Fodrász. Olyan lassan nő a lányom haja,hogy 5 évesen volt először fodrásznál, az akkor lapocka alá érő hajából vágattam 10cm-t. Ezt azóta meg kellett ismételni 1x. Rendkívűl gyenge és töredezős haja van, mint nekem.

2 éves koráig szinte kopasz volt.

2022. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
77%

Uigy mint #9


Egyszer megtettem az elso gyerkocnel, azota raszanom a penzt es mindig fodrasz vagja a gyerekek hajat.

2022. márc. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
71%
Mindig, mindegyiknek én, magamnak is én vágom sok-sok éve. 😊 Senki nem mondaná meg sem rólam, sem a lányokról.
2022. márc. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
34%
Kisfiamnak mi vágjuk géppel. 2 éves.
2022. márc. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
8%

Fiu, csakis fodrasz.


Nem csinalok belole munkasosztaly kinezetu gyereket, hogy hajvagoval lenyirom.

2022. márc. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
73%

Hidegebb időkben fodrász, akkor kicsit hosszabb haja van, van fazonja.

Nyáron én nyírom le 3-6-9mm géppel, a férjemét is. Izzadósak, így muszáj a rövid haj.

2022. márc. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
87%
A. Nagynak 4, a kicsinek 5 éves koráig én vágtam a haját, azóta fodrász. Iszonyúan ki voltak a hajvágástól, nem akartam, hogy a fodrásznál csinálják a tanya-nyála folyós cirkuszt. Amikor már enélkül lehetett nekik hajat vágni, onnantól nem én csináltam.
2022. márc. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
83%
Fiúknak férjemnek én lányomnak az apja de csak frufrujat szokta levágni ha kell vagy ha sokat kell levágni akkor a fodrász.
2022. márc. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Fodrász vágja mindkét lányom haját kb 1 éves koruk óta. Addig nem volt rá szükség. Én itthon max frufrut igazitok nekik mert az baromi gyorsan megnő. Frufrut kb havonta vágjuk, hajvegeket 3 havonta a fodrász. Olyankor ő megigazitja a frufrut is mert az én munkám elég kontar :D
2022. márc. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
75%

15


A fodrász mivel vágja?🤦🏻‍♀️


Ollóval egy gyereknek sem esnek már neki..



De hozzáteszem, hogy inkább a fodrász, mint anyuka/ mama által elcseszett frizura.


Szóval nem amiatt írtam, hogy szerintem neked kellene vágni🙃

Csak az otthoni vágást beskatulyàzni …

Amúgy milyen az a munkásosztály frizura???😶

2022. márc. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!