Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évesnek középhosszú repülőút...

2 évesnek középhosszú repülőútra milyen játékot vinnétek?

Figyelt kérdés

~5 órás repülővel megyünk nyaralni idén. Ez lesz az első külföldi nyaralásunk a lányommal, akkor lesz 22 hónapos. Napközben utazunk, de egyébként is kétlem, hogy az az izgalom, amivel egy ilyen utazás jár, nagyon segítené az alvását. Milyen játékokat vinnétek, ami segít lekötni a figyelmét, és minimálisan kezelhetőbbé tenni a hosszú, unalmas utazást neki?

Ujjbáb, mesekönyv, egy-két kirakós, pop-it, ilyenekre gondoltam. A csörgős-zörgős-zenélő játékokat a többi utas érdekében szerintem kihagynám :D Vennék ezekből újat, hogy az úton találkozzon vele először és jobban lekösse. Valami egyéb ötlet? Nektek mi vált be?


2022. márc. 16. 14:40
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
59%

Ha még nem vettétek meg a jegyeket én a reggeli járatot tudom ajánlani. Pont ennyi idős volt a lányom, amikor fele ennyit repültünk.

Később fektettük és reggel sokkal korábban keltettük, nem aludt el az úton a reptér felé, ott meg a sok újdonság miatt nem tudott. Felszállás után evett-ivott, könyveket néztünk és mesét aztán kidőlt az út további részére.

Visszafelé koraeste jöttünk,az nem volt jó. Már fáradt volt, de nem annyira hogy el tudjon aludni, na ott mindent be kellett vetni.

Én bevállalom,hogy #szaranya vagyok, de tablet nélkül nem indulnék el.

Amik még jól jöttek, kis méretű könyvek, gyerek magazin amit a reptéren ő választott, matricák, mini 4 darabos zsirkréta+hozzá füzet rajzolásra.

2022. márc. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
20as, jogos, én kérek elnézést
2022. márc. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
52%

19!


A te gyereked ezek szerint a ritka kivétel. Van ilyen is. De az átlag nagyon nem bírja az ilyen hosszú utat

2022. márc. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
46%

Ez egy ki kell bírni utazás lesz. Biztos észlelik az utasok hogy ott lesztek. Vigyél mindent ami őt érdekli és leköti. Ha fél óránként más csináltok, 5 óra akkor is hosszú. Ha el is alszik, előtte lehet hogy sír egy hangosat és abban kidől.


Utána iszol egy pálinkát, és el is van felejtve az út. Az utasok is így tesznek, estére senkinek nem ez lesz a témája már

2022. márc. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
79%

Mi sokszor utazunk, szinten ennyi idos volt a lanyom a legutobbi uton. Nem egyhelyben ulos, de a nezelodes lekototte, konyv, kifesto, zsirkreta es vegso esetben tablet.

Nyilvan neked a legrosszabb, ha nem tudod lekotni es nyuglodik. Nekunk eddig mindenki jofej volt ès nem ment a szajhuzas. Pedig 1 5 evesen egyedul utaztam vele es maszkalni kellett vele.

2022. márc. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
51%
Mindkét gyerekem 1,5-2 közötti volt az első repülőútján. Ha szoktatok mesét nézni, akkor az jó opció. Nálunk nem néznek, de meseolvasással (csupa új történetet vittünk ebook-on), rajzolással (mágneses), nézelődéssel (nem sétálgatással) simán leköthetők voltak. Se kötél, se nyugtató nem kellett. Más utasok zavaróbbak voltak. Ja, és a nagyobbik figyelemzavaros spd-s.
2022. márc. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
47%
Na az IQ harcos "minekrepülszagyerekkelmaradjotthon" anyukák jöttek lepontozni azokat akiknek sikerült a kérdésre válaszolni...no comment..👏👏👏👏
2022. márc. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tényleges tanácsokat! :)
2022. márc. 16. 20:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!