Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évesnek középhosszú repülőút...

2 évesnek középhosszú repülőútra milyen játékot vinnétek?

Figyelt kérdés

~5 órás repülővel megyünk nyaralni idén. Ez lesz az első külföldi nyaralásunk a lányommal, akkor lesz 22 hónapos. Napközben utazunk, de egyébként is kétlem, hogy az az izgalom, amivel egy ilyen utazás jár, nagyon segítené az alvását. Milyen játékokat vinnétek, ami segít lekötni a figyelmét, és minimálisan kezelhetőbbé tenni a hosszú, unalmas utazást neki?

Ujjbáb, mesekönyv, egy-két kirakós, pop-it, ilyenekre gondoltam. A csörgős-zörgős-zenélő játékokat a többi utas érdekében szerintem kihagynám :D Vennék ezekből újat, hogy az úton találkozzon vele először és jobban lekösse. Valami egyéb ötlet? Nektek mi vált be?


2022. márc. 16. 14:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
57%
sok helyen olvastam, hogy érdemes ipadet vinni, letöltött mesékkel. amúgy az 5 órás repülőút neki szerintem baromi uncsi lesz egy idő után, arra készülj, hogy izegni-mozogni fog, menni sétálni stb.
2022. márc. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
59%

Neki is marha unalmas lesz meg a többi 200 embernek is, akik hallgatják a gügyögést bábozás közben, vagy az ordítást.

Vigyél bármit csak hallgattasd el.


Épp 2 hete vagy szerencsém egy kb 4 éves előtt ülni a gépen.

A 2,5 órából úgy kettőt ordított.

Elég paprikás volt a hangulat a gépen

2022. márc. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
80%
Nem ilyenkor kell szuper anyunak lenni, tableten vigyél mesét
2022. márc. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

#2 pont ezért szeretnék ötleteket gyűjteni. Azért az utasok inkább a gügyörészést hallgassák, mint az ordítást, ami lássuk be, jelentős mennyiségű decibellel több lenne.

Arra fel vagyok készülve, hogy majd körbe-karikába felfedezzük a gépet, mert neki mehetnékje lesz, csak abban reménykedek, hogy nem kell majd végig lekötözve ülnünk.

2022. márc. 16. 15:11
 5/28 anonim ***** válasza:
64%

Amiket írtál jó esetben 10 percre köti le.


2,5 évessel kórházban hasonlóan készültem. Könyv, kisebb játékokból több felé.

El is voltunk vele egy darabig. Kb addig volt elég amíg az osztályra felvették.

Utána először nyűgösködés, majd séta, majd semmi se jó állapot végül tablet.

2022. márc. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
75%

Neinkabb ne fedezzétek fel körbe karikába a gépet, mert se az utasok, se a légikísérők nem fogják értékelni és igencsak útban is lennétek mindenkinek.

Ipad/tablet játékkal és mesével, fulhallgatoval

2022. márc. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
78%
Hát pedig az egész utat se töltheted mászkálva...
2022. márc. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
58%
Mi a fenének kell kevesebb mint kétévessel ötezer kilométerre menni nyaralni? A Velencei tó nem jó? A gyereknek tök mindegy, hol van. Mellesleg az a repülés se ötórás program, mert kint kell lenni két órával előbb. A bedugult fülnek se hiszem, hogy nagyon örül a gyerek. A repülőt nem tudod körbe-körbe felfedezni, mert a repülőn az üléseken kívül az utasok számára nincs semmi.
2022. márc. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
63%
Kizárt, hogy 5 órás repülőútra elinduljak egy ekkora gyerekkel, ha nem muszáj. De persze te tudod.
2022. márc. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
85%

Az én gyerekem anno 6 éves volt, amikor először repültem vele. Kb 10 perc alatt elunta magát. Pedig volt játék, tablet, ablak mellett ülés, minden. Mondjuk ő már nem az ordítok meg nyavalygok mert unom magam korosztaly volt, így az utasokat nem zavarta, csak engem.

Hosszú ez az út gyerekeknek, pláne hogy csak maga a repülés ennyi, előtte ott van az ellenőrzés, várakozás, valahogy a repülőtérre is ki kell jutni, stb.

2022. márc. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!