Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves fiamnak mit...

Másfél éves fiamnak mit tegyek a Mikulás csomagba? Ti mit adtok / adtatok / adnátok egy ennyi idős fiúnak?

Figyelt kérdés

Gyümölcsöt nem igazán szeretnék, mert a férjem családja (szerencsére) mindig hoz, ilyenkor mégtöbbet.

Csokit, édességet egyáltalán nem szereti, meg azt nem is erőltetném még.

Viszont játék is annyi van, hogy csak na.. nincs ötletem. Arra gondoltam, hogy esetleg pár db ilyen kisautó, azokból nem sok van neki, és mostanában nagyon szeret velük játszani. De az nem 'keves'?

Szerintetek?


2021. nov. 30. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tasakos gyümipürè, mikulásos/karácsonyos body, pizsi, egy mini virgács, babakeksz, sapka/sál/kesztyű, könyv, baba puzzle, mi ilyenekben gondolkodunk, ezekből választunk majd 2-3 dolgot
2021. nov. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja egy èvesemnek
2021. nov. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeret kocsikkal játszani akkor miért ne?


Nincs esetleg kedvenc meséje? Ha van akkor abból a meséből az egyik szereplőt megvehetnéd neki plüssben szerintem az nagy örömet okozna.

2021. nov. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk minden évben karácsonyi pizsit kapnak, meg gyümölcsöt. Illetve mind a kettő olyan mint a kismókus így ilyen mag mixet szoktam venni. Illetve 5.-e estéről 6.-a reggelre díszítem fel a házat, és állítom a fát. Imádják. 3 és 2 éves
2021. nov. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szuper ötletek, nagyon köszi!!

4! Ez nagyon klassz, csak a másfél évesem nem tudom idén mennyire fogja értékelni a fát, tavaly ugye nem érdeklődött iránta. Ezen is már előre filózok, hogy hogy is legyen. Valahol a 'Jézuska' hozza a karácsonyfát is, valahol meg együtt díszíti a család, nem tudom melyik nagyobb öröm nekik.. ebben tudtok még segíteni nálatok hogy szokas? :)

2021. nov. 30. 18:52
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
3 vagyok nálunk a "Jézuska" hozza feldíszítve a fát és utána a maradék díszből ami tetszik nekik azt együtt rakjuk fel. Így mind a kettő érvényesül.
2021. nov. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én saj@t élményből gondolom, hogy jobb együtt díszíteni, mert régen én segítettem és szerettem, a szomszéd gyereket meg kirakták addig, így boldogan segített nekünk díszíteni, ok már nagyobbak voltunk 5-6 évesek. A fiam tavasszal lesz 3 eddig mire felkelt délután állt a fa, idén őt is bevonjuk.
2021. nov. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Én anno a csomagba tettem egy karácsonyos könyvet , szintén egy kisebb autót , egy darab csoki Mikulást és egy Kinder tojást. Valamint vannak ezek a Kindernek vagy Milkanak a plüss mikulás csomagjai. Abból vettem egyet , egy plüss szarvassal 🙂
2021. nov. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
Kindernek , Lidl nem is van ilyen módon kulás csomagja amiben plüss játék is van csoki mellett.
2021. dec. 1. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!