Fel fog zárkózni?

Figyelt kérdés

Adott egy (3 hét múlva tölti) 3 éves gyermek.

Nem beszél,nem eszik meg semmit(néhány dolgot eszik meg pl túró rudi vagy szalámi, banán),nem eszik önállóan,cumisüvegből itatják,mert egyedül azt sem hajlandó. Egyedül szeret játszani,elvan magának. Fel fog tudni zárkózni időben?

Nem óvodás még.


2021. nov. 24. 17:42
 1/5 anonim válasza:
87%
Én innen egyre tudok csak válaszolni,az pedig az, hogy én is 3 éves koromig szinte meg sem mukkantam, de utána nagyon sokat beszéltem.
2021. nov. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez már jelentős lemaradás ahhoz, hogy önmagában az óvodába kerüléstől várjatok megoldást...
2021. nov. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem itt van valami súlyos probléma..
2021. nov. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Itt baj van, az egészen biztos.

Védőnőnek kell szólni, bár nem értem, státuszon ezek kérdések..

2021. nov. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nehéz kérdés, lányom 3 évesen nem volt szobatiszta, nem beszélt, normális kaját sosem evett, de amit megevett azt önállóan és cumisüvegböl ivott, de pohárból is tudott, ő teljesen normális és 3 éves két hónaposan beszélni kezdett és szobatiszta lett.
2021. nov. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!