Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor kell hívni az orvost?

Mikor kell hívni az orvost?

Figyelt kérdés
Kisfiam tegnap éjjel belázasodott. 38 körüli láza volt, adtunk neki Panadol szirupot, utána elaludt. Ma reggelre 38,9 volt a láza, ismét adtunk neki P.-t, meg hűtőfürdőztünk. Kicsit lejjebb ment a láza 38,3-ra. Volt kakija is, ami folyósabb volt az eddigieknél, de sztem még nem hasmenés. Itattuk sokat. Hívjam az ügyeletet, ha ismét ilyen magas láza lesz? Vagy csak fürdőzzünk, aztán hétfőn vigyem orvoshoz?
2010. szept. 4. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Szia! Ha nem megy 39 fölé tartósan akkor ráérsz hétfőn vinni, ha már több mint 2 órája csillapíthatatlanul 39 felett van a láza akkor vidd be bármikor a hétvégén.
2010. szept. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
azt nem irtad mennyi idős? lehet hogy a foga miatt miatt van...
2010. szept. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pont egy éves. A fogtól lehet ilyen magas láza?
2010. szept. 4. 08:33
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
lehet igen persze! meg a kicsit higabb széklet is lehet a foga miatt!
2010. szept. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem rosszkedvű nem köhög és az orra sem folyik lehet háromnapos láz is.
2010. szept. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Voltunk dokinál: sajnos megfázás, ami ráment a torkára és a gyomrára.:((( Kaptunk gyógyszert, kezelgetem, aztán csak jobban lesz. Köszi még 1x
2010. szept. 4. 12:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Jobbulást!! első.
2010. szept. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A tegnapi nap pokol volt, nem ment le 38,5 alá a láza egész nap, bármit csináltunk. Ma reggel megy úgy ébredt, hogy semmi baja. Nem nagyon értem, de örülök neki. :))) Köszönöm a hozzászólásokat.
2010. szept. 5. 20:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!