Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Kisfiam mindent sugárba...

SOS! Kisfiam mindent sugárba kihányt?! Mikor kell orvost hívni,37.8 popsiba mérve! Nyugtalan volt délelőtt fogzik is! Első babám!

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
ha sugárban hány,szerintem hívd fel a dokit.37,8 levonással vagy anélkül?
2010. jún. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős, levonva ennyi vagy anélkül a hője?
2010. jún. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az még nem láz, a hányás viszont aggasztó.Pótold a folyadékot lehetőleg szénsavmentes forralt ásványvízzel, vagy babavízzel.

Ha továbbra is hány vagy felmegy a láza( a popsiból mértből mindig levonunk 0.5 fokot), akkor vidd orvoshoz.az ügyelet nem jön ki, csak nagyon súlyos esetben.

2010. jún. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Az én lányom ha fogzik 39 fokos láza van.Pedig igaziból nem beteg.
2010. jún. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs levonva belőle !
2010. jún. 2. 17:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Levonva ez nem láz. Adj neki sokat inni és mérd meg 1 óra múlva is. ha feljebb megy hívd fel az orvost, ha nem akkor nincs semmi baj.
2010. jún. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
8 hónapos
2010. jún. 2. 17:17
 8/9 A kérdező kommentje:
37.9 a fülébe mérve !
2010. jún. 2. 17:23
 9/9 anonim ***** válasza:
az levonva 37,3, hőemelkedés. Hányszor hányt? 2 hete este hn11-hn12-ig 4x hányt, 1x nagy adagot (rám), utána kisebbet, majd 2x azt amit éppen ivott. Hn12-kor már benne maradt a víz. Neki nem volt hőemelkedése. Nagyon megijedtem, felhívtam az ügyeletet, hogy ha békésen alszik, akkor fel kell e ébresztenem mondjuk 2 óránként inni, de azt mondták, hogy ne ébresszem, hadd aludjon, ennyitől egy 13,5 hónapos gyerek nem szárad ki. Másnap diétáztattam, többet nem is hányt. Sok folyadékot igyon, az evést ne erőltesd. Ha éhesnek látod, akkor vagy anyatejet adj, nem tudom, szoptatsz -e még, vagy főtt krumplit, esetleg háztartási kekszet.
2010. jún. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!