Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fiúnak adventi naptár? Ötletek?

Fiúnak adventi naptár? Ötletek?

Figyelt kérdés

Szeretnénk idén adventi naptárat csinálni. Fiúnak, aki 5 éves elmúlt.

Leginkább tárgyi ötleteket szeretnék, ti mit tennétek bele? Aki már csinált, mikkel töltöttétek meg?


Kisautó (2-3 db) és lego (2-3 db) biztos lesz benne.. és akkor kellene még valami a maradék 20-ba. :D


Kicsit nehéz a dolgunk, mert ő tipikusan az a gyerek, aki az autókat és az azzal kapcsolatos dolgokat szereti és itt be is zárult a kör:D

Nincs úgy kedvenc meséje, hogy pl. abból figura, vagy dinó vagy hasonló.. autókon kívül nem is gyűjt semmit.

Nem is az a tipikus kreatívkodós, hogy pl. színesceruza, vagy színező legyen.


Édességet is fogunk 1-1 kis zsebbe rakni. Ezek már meg vannak, hogy kb. mit.


Tudom, még van jó 1.5 hónap decemberig, de már próbálok ötleteket gyűjteni, idő mire mindent beszerzek magához a naptárhoz is + a bele valókat.


2021. okt. 10. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kisautót meg az értékesebb dolgokat a legutolsó napokra tedd, különben lesz hiszti, hogy ha hétfőn kisautót kapott, akkor kedden miért csak egy sportszeletet.
2021. okt. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
24 olyan dologgal amit imád nehéz melléfogni. Én oda meg vissza lettem volna kislányként, ha kaptam volt 24 pici my little ponyt, tehát ha autó mánia van akkor szerintem max egy-egy édesség váltsa néha.
2021. okt. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Valami ilyesmiket tudnék elképzelni. Mondjuk a komolyabb szettek elég drágák, de ha szánsz időt a kutatásra, biztosan van olcsóbb is.

És ezt lehet darabokban elrejteni, talán érdekesebb is úgy megépíteni.

[link]

[link]

[link]

2021. okt. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy ez: [link]
2021. okt. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyenek jutottak eszembe:buborekfújó, lufik, puzzle (vannak ilyen picik is), tusfurdo valami menő kiszerelesben, amit szeret, pl spiderman, mignon stb, vagy valami élmény ajándék, pl mozijegy mesére (ha jártok moziba vele), vagy +1esti mese...

De amúgy az én gyermekkoromban minden nap 1 kocka csoki volt benne, és én minden nap nagyon örültem neki, szerintem felesleges tulkombinalni.

2021. okt. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Bátyám imádta az autókat, a tuti ajándék pedig: autós újság volt! :D

Mármint konkrétan fekete-fehérben kis képek voltak egymás mellett vagy több ezer autóról, meg az áruk, és ezt "olvasgatta", lapozgatta néha egész álló nap. De a normál autós újság is bejött neki, nem volt gond, hogy nem tud olvasni.

Aztán szerette a parkolóházakat is, a versenypályákat, rendőrautókat, sorompókat, utas szőnyeget, playmobil reklámújságot, legó reklámújságot.

2021. okt. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Matrica, play mobil figura, kiegészítő, sparos kicsi gyurma, kis labda, radír.
2021. okt. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!