Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Közel 2,5 éves gyerekkel...

Közel 2,5 éves gyerekkel adventi naptár?

Figyelt kérdés
2021. szept. 15. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
...igen?
2021. szept. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Várd meg a december elejét azért...
2021. szept. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Igen? Mi a kérdés? Egyébként kislányom hétfőn volt 2 éves, tavaly is kapott adventi naptárat, idén is fog. Nálunk ez hagyomány, mindenki kap a családban, anya, apa, természetesen őt se hagyjuk ki.
2021. szept. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Érti-e már? Értékeli-e? Milyen formában? Mit tennétek bele? Minden érdekel azért nem kezdtem részletezni. Tavaly nem kapott mert még a Mikulás dolgot se igazán érezte át
2021. szept. 15. 13:11
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Akkor írd le az elején. Nem vagyunk gondolatolvasók dikk...
2021. szept. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

Az én kisfiam tavaly volt ennyi idős.

Kapott egy Hot Wheels adventi naptárat, mert autómániás - ebben 8 autó volt, a többi kiegészítő játék, nagyon tetszett neki, mindig várta, hogy mi van benne. Ezt mindig reggel kapta meg.

És volt egy másik, ahhoz én csináltam 24 kis csizmát filc anyagból, hozzáerősítettem egy borítékot, és abban voltak apróságok: csoki, szaloncukor, aszalt szilva, radír, zsírkréta, matrica, lufi, gyurma, nyomda, hűtőmágnes, ceruza faragó, mintás sebtapasz, diafilm, kicsi karácsonyfadísz. Ezt mindig délután kapta meg, főleg, ha édesség volt benne, azt nem akartam reggel.

2021. szept. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Kapott, nem édességeset, karácsonyi illatok voltak benne, ami szuper, de annyira nem érdekelte, idén valami barbi, hercegnöset kap, édességet kerülöm, mert gyakorlatilag csak édeset eszik.

Tavaly volt gyurmás és gyurmához karácsonyi kinyomók, az is jó ötlet ha szeret gyurmázni.

2021. szept. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Most lett 2,5 a kisebb, màr tavaly is érdekelte az adventi naptár, mindig várta, hogy nyithasson (felváltva nyitották). DIY naptárunk van, apróságok voltak benne. Mütyűrök, kréta, mágnes, hajbavaló a nagynak, és minden estére más adventi mese. Idén már most várják. A kicsi egyik kedvenc meséje a Kippkopp karácsonya, minden nap kéri olvassuk és beszél a karácsonyról. Emlékszik, hogy hol állt a fa, mi volt alatta.
2021. szept. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy tetszene neki. A lányom két éves volt amikor először kapott. Nagyon élvezte.

A kicsi most 15 hónapos lesz addigra, neki is lesz valami, nyilván ő még nem érti, de mindent akar, ami a nagynak is van, nem maradhat ki.

Rengeteg ötlet van. Csinálhatod te is, de vehetsz is, már nem csak édességeset árulnak. Úgy is lehet, hogy veszel sok kis apróságot, amit szeret. Csattok, hajgumik, matricák, ékszerek. Vagy veszel egy doboz legot ha szereti és azt elosztod, de bármit bele lehet tenni.

Én idén szerintem barbie kiegészítőket fogok bele venni. Cipők, ruhák stb. A kicsinek még nem tudom😄

2021. szept. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi is szoktunk adventi naptarat kesziteni, amit mi toltunk meg.


Tavaly ilyenek voltak:

Hajcsatt, hajgumi, karkoto, nyomda, matrica, csillamtetko, kis duplo állatok, pet shop figura, kiegeszito barbiehoz, kis ponik, gyurma, csillogos toll, kis meretu kifesto, puzzle.

4-5 rovid mese, diafilm

Emelett volt meg par kis zsakban gyumolcspure, keksz, szaritott gyumolcs.


Soknak tunik, de a legtobb filleres dolog, aprankent vettem meg, nagyon elvezte a nyitogatast, nekunk megerte 😊 mindennek orult.

2021. szept. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!