Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valami jó tipp h miként...

Valami jó tipp h miként tudnánk megszabadulni a makacs koszmótól?

Figyelt kérdés

#Kószmó
2021. aug. 7. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]



Bioderma koszmókrémmel fürcsi előtt 1 órával jó alaposan masszítozd be a fejbőrét, hagyd rajta, majd bebé koszmó elleni samponnal mosd le. Nekünk ez bevált makacs koszmóra, de a bioderma hatott, a babé önmagábsn kevés volt.

2021. aug. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Babaolajjal kend be vastagon a baba fejét és húzz rá egy vékony sapit fürdés előtt fél órára. Aztán egy puha kis kefével fürdéskor dörzsöld át a buksiját aztán hajmosás. En sima babasamponnal mostam. Biztos, hogy kell jó pár alkalom, hogy eltűnjön. Vagy a Babé koszmósampon ahogy az egyes írja.
2021. aug. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
+1 a Babé-ra
2021. aug. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Én is babaolajjal csináltam, a szemöldökén volt vastag koszmó. Vattára babaolaj, bekentem, kis idő múlva finoman lesikáltam neki.
2021. aug. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Babaolajjal jól beáztatni a koszmót hogy tocsogjon a fején. Várni vele kb 20 percet, és egy sűrű fésűvel átvakarni óvatosan a fejét. Ez le kell hogy hozza. Utána Babé koszmó elleni sampon állandó használata és nem jön vissza többet. De babaolaj helyett akár sima napraforgó olaj is jó
2021. aug. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Babé koszmósampon, ezt használtuk állandó jelleggel soha nem is jött ki a koszmó rajta, kicsit drága de kb 1 évig elég egy kicsi flakon belőle.
2021. aug. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Én extra sensitive fogkefével szedtem le alapos olajozás után.
2021. aug. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

Ha tartós eredményt akarsz,mosd meg naponta koszmó elleni samponnal.Csodákra képes.Az olaj halottnak a csók.


[link]

2021. aug. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Babaolaj+Babé sampon, nekünk is ez vált be.
2021. aug. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!